[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۲
  • دوره جدید

۸۰۰ بسته معیشتی به دست نیازمندان رسید ، روزنامه شیراز نوین

 مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز اعلام کرد: نیک‌اندیشان شهر شیراز ۸۰۰ بسته معیشتی در شامگاه عید بزرگ غدیر‌خم  به صورت ناشناس بین خانواده‌ زندانیان و نیازمند این شهر توزیع کردند.
سید عبدالرضا دستغیب، شنبه در حاشیه آیین توزیع ۸۰۰ بسته معیشتی گفت: خیرین این مجموعه به مدیریت حسین جوکار بار دیگر در امری خداپسندانه به مناسبت عید غدیر  ۸۰۰ بسته معیشتی که ارزش هر بسته آن ۲۰۰ هزار تومان است، تهیه کرده‌اند.
وی بیان کرد: هر بسته معیشتی شامل برنج، روغن، رب گوجه، ماکارونی، سویا، تن ماهی و ... است.
دستغیب ادامه داد: مؤسسه نسیم رهایی که از خانواده زندانیان حمایت می‌کند و همچنین مؤسسه خیریه حکمت و خیرین متعدد دیگری نیز در این کار مشارکت کرده‌اند. مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز افزود: شامگاه پیش رو به رسم مولا علی علیه السلام بصورت مخفیانه این بسته‌ها دست نیازمندان واقعی در محلات کمتر برخوردار و خانواده زندانیان شیراز رسید.
وی گفت: مجتمع فرهنگی ورزشی خیرساز ماهان در ماه‌های اخیر در محله‌ای کمتر برخوردار در شیراز به بهره‌برداری رسید اما با هدف رعایت بهداشت فعالیت‌های‌ورزشی در آن انجام نشد اما خیرین این مجموعه بیکار ننشستند و در زمینه تأمین ارزاق مورد نیاز نیازمندان و تولید بیش از ۲۷۰ هزار ماسک در زمانه شیوع کرونا اقدام و آن را به رایگان در بین نیازمندان توزیع کردند.
دستغیب بیان کرد: ماه محرم و صفر نزدیک است و بسیاری نذوراتی دارند که به دلیل شیوع کرونا نمی‌توانند پخت و پز داشته‌باشند لذا می‌توانند نذورات خود را در قالب بسته‌های‌معیشتی تهیه کنند و در اختیار همسایگان و اقوام نیازمند خود قرار دهند.
وی اظهار داشت: در صورتی که خیرین و نیک اندیشان شیرازی فرد نیازمندی را سراغ نداشتند می‌توانند این نذورات خود را در اختیار سراهای مهربانی این شهر واقع در بلوار شهید چمران، بلوار شهید مدرس، بلوار میرزای شیرازی و تقاطع رضوان قرار دهند و این مجمع آمادگی دارد که برابر نیت آنها این نذورات را پخش کند.
وی بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون حدود ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار با کمک خیرین در مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز جمع آوری و خرج تولید و توزیع ماسک در بین نیازمندان شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی