[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

در دهه ولایت خوش درخشیدیم، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز عنوان کرد: سازمان فرهنگی شهرداری شیراز با اقدام به تبلیغات حوزه شهری، آذین‌بندی و چراغانی معابر در دهه ولایت و امامت، همگام با دیگر بخش‌های شهرداری شیراز به پیشواز اعیاد بزرگ مسلمانان عید قربان و  عید غدیر خم رفت.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، سید علیرضا دیهیمی در این رابطه به فعالیت‌های تبلیغاتی سازمان فرهنگی شهرداری شیراز در همکاری با روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری شیراز، اشاره کرد و گفت: در این راستا با تأکیدات شهردار شیراز و ریاست سازمان فرهنگی شهرداری، با  بهره‌گیری از 195 سازه‌های پهن‌پیکر، متوسط و کوچک تبلیغاتی، بیش از 1800 متر بنر چاپ و نصب شده که جلوه کلان‌شهر شیراز را در اعیاد بزرگ دهه ولایت و امامت امسال  دگرگون کرد. رئیس اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با بیان اینکه  با تعامل و همکاری مناطق یازده‌گانه شهرداری در حوزه تبلیغات شهری نصب بنر، پرچم و ریسه‌های‌رنگی، چراغانی، برپایی ایستگاه‌های‌صلواتی توزیع ماسک و... در سطح شهر صورت گرفته است، ابراز داشت: اختصاص بنر در همکاری با گروه‌های مردمی، هیئت‌ها و کانون‌ها از دیگر اقدامات این اداره بوده است. دیهیمی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف سازمان فرهنگی شهرداری شیراز انتشار و انعکاس کلیپ‌های مردمی با محوریت افزایش روحیه نشاط و شادی مردم است که در این زمینه نیز در قالب پادکست، کلیپ و فیلم کوتاه به همت معاونت‌های‌فرهنگی، هنری و اجتماعی سازمان، اقداماتی درخور انجام گرفته که در دهه ولایت در بازه‌های زمانی گوناگون در فضای مجازی و صفحات پربازدید انتشار یافت. 
وی توضیح داد: تبلیغات شهری صورت‌گرفته در دهه ولایت و امامت و ایام مبارک عید غدیر سال جاری در مقایسه با سال‌های گذشته وسعت یافته؛ همچنین شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های همراه با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی محله محور  به‌ویژه برای شهروندان محلات کمتر برخوردار به امید آفرینی و نشاط اجتماعی پرداختند. 
سید علیرضا دیهیمی با اشاره به نیاز مبرم بیماران  به خون در شهر شیراز  به منزله قطب پزشکی کشور اظهار کرد: شیوع بیماری کرونا سبب شد ذخایر خونی کاهش یابد و با توجه به نیاز کلان‌شهر شیراز به این مایع حیاتی، در همراهی سازمان انتقال خون و با هدف تشویق همشهریان به اهدای خون  با تهیه کلیپ و تبلیغات در فضای مجازی و نیز در سطح شهر شهروندان  به ادای نذر خون در اعیاد بزرگ اسلامی و عید سعید غدیر دعوت شدند. 
رئیس اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز بیان کرد: همچنین در آستانه ماه محرم و صفر و نیز گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس که مورد تأکید رهبری معظم انقلاب و نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز است، برنامه‌هایی به‌منظور حمایت از گروه‌های مردمی و هیئت‌های مذهبی صورت گرفته است؛ افزون بر این فضای شهر متناسب با این رویداد‌ها و در سوگ سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) رخت عزا خواهد پوشید. 
وی با بیان اینکه در سال جاری معابر و میدان‌های بیشتری در سطح شهر و محلات برای این مهم در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: مسائل یادشده مورد تأکید سازمان فرهنگی شهرداری شیراز است که در جلسه‌ای به ریاست دکتر جع۵ معاون فرهنگی شهردار و با حضور شهرداران مناطق یازده گانه و مدیران شهرداری و سازمان فرهنگی  بر آن تأکید شده است؛ همچنین تمامی برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی به مناسبت اعیاد اسلامی و عزای حسینی با توجه به دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا و براساس شرع مقدس اسلام برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی