[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۰
  • دوره جدید

جدایی سردار از لورکوزن؟!، روزنامه شیراز نوین

به نظر می‌رسد بحث حضور سردار آزمون در گالاتاسرای جدی نیست.
سردار آزمون بعد از چند فصل حضور در لیگ روسیه نهایتاً در تابستان اخیر تصمیم گرفت چالش جدیدی را تجربه کند و با وجود چند پیشنهاد قابل توجه که پیش روی خود می‌دید نهایتاً تصمیم گرفت راهی بوندسلیگا و باشگاه بایرلورکوزن شود.
قابل پیش‌بینی بود که سردار با‌ این جهش بزرگ در فوتبال خود و حضور در بالاترین سطح فوتبال اروپا، در ابتدای کار شرایط دشواری را تجربه کند. از طرفی مصدومیت بد موقع پیش از شروع جام جهانی اوضاع را برای او پیچیده‌تر هم کرد اما قطعاً ‌این ستاره‌ ایرانی در ادامه راه امید زیادی به درخشش در لورکوزن دارد.
در روزهای گذشته شایعاتی در رابطه با احتمال جدایی سردار آزمون از بایرلورکوزن مطرح شد. نشریه کیکر در گزارشی از بازار نقل و انتقالات بایر لورکوزن نوشت که ‌این تیم آماده فروش آزمون است و درها برای فروش ‌این ستاره ‌ایرانی باز شده است.
پیش از انتشار ‌این خبر توسط کیکر، نشریه‌های کشور ترکیه نیز از علاقه گالاتاسرای به سردار خبر داده بودند. روزنامه تقویم ترکیه با انتشار خبری در ‌این خصوص نوشته بود: سردار آزمون کاندیدای شگفتی ساز خط حمله گالاتاسرای! چشم‌ها به اوکان بوروک (سرمربی گالاتاسرای) دوخته شده است.
با‌ این وجود پیگیری‌های‌ ما حکایت از آن دارد که بحث حضور آزمون در گالاتاسرای اصلاً جدی نیست و در حد همان شایعه است. او قصد دارد به کار خود در بایرلورکوزن ادامه دهد و تصمیمی ‌برای ترک ‌این تیم آلمانی ندارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی