[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

نوسازی ۴۰ درصد ناوگان اتوبوس‌رانی، روزنامه شیراز نوین

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز از نوسازی ۴۰ درصد ناوگان اتوبوس‌رانی کلان‌شهر شیراز در دوره جدید شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری در یک سال گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلا‌ع‌رسانی شهرداری شیراز، هادی شه‌‌دوست شیرازی از نوسازی ۴۰ درصد ناوگان اتوبوس‌رانی کلان‌شهر شیراز در دوره جدید شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری در یک سال گذشته خبر داد.
او با بیان اینکه نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر شیراز در حالی انجام ‌شده است که ما جوان‌ترین ناوگان اتوبوس را در مقایسه با سایر کلان‌شهرهای کشور بر اساس شاخص عمر خودروهای فعال در اختیارداریم، افزود: در یک سال گذشته با حمایت شورای اسلامی شهر و شهردار شیراز، تعداد ۱۷۵ دستگاه اتوبوس جدید خریداری‌شده است که تاکنون ۷۴ دستگاه آن به ناوگان اضافه ‌شده و مابقی به‌تدریج افزوده خواهد شد. معاون شهردار شیراز از خریداری ۷۵ دستگاه میدل باس با هدف تقویت خطوط و خدمات‌دهی بهتر ناوگان حمل‌ونقل عمومی کلان‌شهر به شهروندان خبر داد.
شه دوست شیرازی با بیان اینکه این خودرو با مینی‌بوس و ون به لحاظ ابعاد، دو درب بودن و عملکرد اتومات دنده متفاوت است و قطعاً در افزایش رضایتمندی شهروندان مؤثر خواهد بود، اظهار کرد: از این میدل باس‌ها که به‌زودی پس از طی مراحل قانونی به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اضافه خواهد شد، برای انتقال مسافران شهرک‌های اطراف شیراز به خطوط و پایانه‌های اصلی جابه‌جایی مسافران استفاده خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی