[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۶
  • دوره جدید

حمایت رئیس کشتی آسیا از کاندیداتوری سوریان، روزنامه شیراز نوین


رئیس شورای کشتی آسیا در جریان مجمع عمومی سال 2020 این شورا از کاندیداتوری حمید سوریان در انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی حمایت کرد.
 مجمع عمومی سال 2020 شورای کشتی آسیا با حضور نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی، دولت تورلیخانوف رئیس شورای کشتی آسیا و با مشارکت بالای اعضاء به صورت وبینار (ویدیو کنفرانس اینترنتی) برگزار شد.
در این مجمع که ظهر دیروز برگزار شد، حمید سوریان نایب رئیس و سید جلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی حضور داشتند. در این مجمع که با مشارکت بالای کشورهای آسیایی برگزار شد، در مورد موضوعات مختلف از جمله عملکرد شورای کشتی آسیا و برنامه‌های‌انجام شده در سال 2019، گزارش مالی سال گذشته، هزینه‌هایی که تا به امروز در سال 2020 انجام و برنامه‌هایی که در این سال قرار بر برگزاری آن بود و لغو شد و برنامه‌هایی که قرار است در آینده انجام شود، از جمله مسابقات گزینشی المپیک در قاره آسیا که در سال 2021 در کشور چین برگزار خواهد شد، گفت و گو شد.
همچنین گزارشی در مورد کسب مدال‌های‌کشورهای آسیایی در رقابت‌های‌جهانی، در 2 سال گذشته داده شد که نسبت به گذشته ارتقاء پیدا کرده و نشان دهنده روند رو به رشد کشتی در قاره آسیا است.
در پایان این جلسه دولت تورلیخانوف با اشاره به درپیش بودن انتخابات اتحادیه جهانی کشتی گفت: ما دو نماینده از آسیا در این انتخابات داریم، روزیف که سابقه طولانی در کشتی و در حال حاضر هم اتحادیه جهانی است و حمید سوریان که قهرمان المپیک و جهان بوده و از نمایندگان کشورهای آسیایی می‌خواهم که در این انتخابات مشارکت داشته و از کاندیداهای آسیایی حمایت کنند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی