[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

محمودزاده: تمام مسابقات هفته باید برگزار شوند، روزنامه شیراز نوین

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول تأکید کرد تمام دیدارهای هفته پایانی لیگ دسته اول باید در موعد مقرر برگزار شوند.
فریبرز محمودزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه نود ارومیه به دلیل عدم حساسیت دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان در هفته پایانی لیگ دسته اول، قصد ندارد به خوزستان سفر کند، اظهار داشت: تمام داوران، ناظر مسابقه و عوامل بازی طبق برنامه به اهواز سفر خواهند کرد و در زمین بازی حاضر می‌شوند. الان بحث هویت لیگ دسته اول مطرح است و باید تمام بازی‌ها طبق برنامه انجام شوند.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا نامه‌ای از سوی باشگاه نود ارومیه به سازمان لیگ مبنی بر عدم حضور در هفته پایانی ارسال شده است یا خیر؟»، گفت: تا روز گذشته که هیچ مکاتبه‌ای انجام نشده بود و اگر هم چنین اتفاقی بیفتد، قطعاً با آن مخالفت خواهیم کرد و تمام مسابقات هفته پایانی باید برگزار شوند.
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول درباره برگزاری جشن قهرمانی تیم مس رفسنجان نیز توضیح داد: مراسم جشن قهرمانی را به بهترین نحو در رفسنجان برگزار خواهیم کرد و امیدواریم مسئولان شهر رفسنجان هم برای این بازی پخش زنده در نظر بگیرند تا از حضور مردم جلوگیری شود. ما به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی از حضور هواداران ممانعت خواهیم کرد.
محمودزاده در پایان تصریح کرد: در مراسم اهدای جام هم مسئولان فدراسیون فوتبال و مسئولان استانی حضور خواهند داشت. حیدر بهاروند نیز تمام تلاش خود را می‌کند تا در مراسم حضور داشته‌باشد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی