[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

برگزاری کنکور با رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی ، روزنامه شیراز نوین

نشست روزانه ستاد مدیریت بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، صبح دیروز بیست و هشتم مرداد با حضور رئیس، معاونان و مدیران ارشد دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اعضای ستاد مدیریت بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست اقدامات انجام شده در زمینه پیشگیری و کنترل ویروس کرونا و درمان بیماران کووید۱۹ در فارس و بیمارانی که از سایر استان‌های‌همجوار به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی فارس مراجعه می‌کنند، بررسی و در موارد مختلف تصمیم‌گیری شد. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست دیروز ستاد دانشگاهی مدیریت کرونا، با اشاره به نزدیک شدن ایام محرم و سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و برگزاری آیین‌های‌مربوطه، از همراهی و مشارکت حضرت آیت‌الله دکتر «لطف اله دژکام» نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شیراز با دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مسیر مقابله با بحران کروناویروس تقدیر کرد. دکتر «مهرزاد لطفی» همچنین بر توجه بیشتر مردم و هیئات مذهبی به دستورالعمل‌های‌بهداشتی، استفاده از ماسک و حفظ فاصله فیزیکی در جامعه به ویژه در آیین‌های‌محرم و صفر تأکید و رعایت این موارد را نخستین و بهترین راه پیشگیری از ابتلا به کروناویروس برشمرد.
معاونان و مدیران ارشد دانشگاه نیز گزارشی از اقدامات واحدهای تابعه دانشگاه و کمیته‌های‌مختلف ستاد دانشگاهی مدیریت کووید۱۹ به رئیس دانشگاه ارایه دادند و مصوبات روزهای گذشته این ستاد بررسی شد. در ادامه، مدیر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس معاونت بهداشت دانشگاه نیز با بیان اینکه کنکور سراسری امسال در استان فارس در ۲۴۸ حوزه امتحانی برگزار می‌شود، گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی و هماهنگی با سازمان‌ها و ادارات مرتبط در خصوص برگزاری کنکور سراسری در استان با توجه به گام دوم مبارزه با کووید۱۹ ارایه داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی