[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

تقویت اعتماد به بخش خصوصی ، روزنامه شیراز نوین

همزمان با گرامیداشت هفته دولت و با حضور استاندار فارس آیین افتتاح و کلنگ‌زنی ۷طرح صنعتی در شهرک صنعتی آباده انجام شد.  به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برای بهره‌برداری یا آغاز به کار این طرح‌ها  درمجموع افزون بر ۹۲۶ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.
در آیین افتتاحیه و کلنگ‌زنی این مراسم که در واحد تولیدی تأسیسات برق صنعتی آباده مستقر در شهرک صنعتی انجام شد ۴واحد صنعتی به صورت همزمان افتتاح  و ۳طرح دیگر نیز  کلنگ‌زنی شد.
 مدیرعامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس در این مراسم با اشاره به بهره‌برداری از ۴ واحد صنعتی در شهرک صنعتی آباده همزمان با گرامیداشت هفته دولت گفت: واحدصنعتی  تأسیسات برق صنعتی آباده با سرمایه‌گذاری ۸۰ میلیارد ریال و اشتغال ۲۰ نفر در زمینه تولید انواع تیر گرد سیمانی، شرکت رهاورد آویزه پارس با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۲ نفر در زمینه تولید انواع فیلتر خودرو، واحد تولید آلات‌موسیقی با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۰نفر و  واحد تولید سبد با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد ریال و اشتغال پنج نفر، مجموعه‌های‌تولیدی هستند که دیروز به بهره‌برداری رسیدند.
احد فتوحی افزود: همچنین دیروز عملیات اجرایی  سه واحد صنعتی  شامل  مجموعه  تولید کاغذ فلوتینگ با  سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۶۰ نفر، واحد تولیداسکلت فلزی با سرمایه‌گذاری ۳۰‌میلیارد ریال و اشتغال ۲۰ نفر و نیز واحد تولید جعبه کارتن با سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۲ نفر نیز آغاز و کلنگ‌زنی شدند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی فارس در ادامه با بیان اینکه شهرک صنعتی آباده بزرگترین شهرک صنعتی شمال فارس و درشمار مهم‌ترین  شهرک‌های‌ صنعتی بزرگ استان محسوب می‌شود، گفت: این شهرک صنعتی با ۲۱۱ هکتار مساحت، دارای تمامی امکانات زیربنایی نظیر آب، برق ،گاز ومخابرات است و تاکنون ۹۹ قرارداد سرمایه‌گذاری با متقاضیان، منعقد که از این تعداد ۶۱ واحد صنعتی و تولیدی با اشتغال ۸۱۲ نفر به مرحله تولید و بهره‌برداری رسیده‌اند. وی  افزود: این شهرک صنعتی ظرفیت استقرار ۷۴۰ واحد صنعتی با پیش‌بینی اشتغال ۳۸۰۰ نفر را دارد و با توجه به افزایش استقبال سرمایه‌گذاران  تا دو سال آینده به یکی از مهمترین قطب‌های‌صنعتی شمال  استان تبدیل می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی