[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

برگزاری دوره طراحی تمرین ویژه رشته‌های راکتی ، روزنامه شیراز نوین

یک دوره طراحی تمرین جهت رشته‌های راکتی با مرکزیت شهر شیراز و با حضور شرکت‌کنندگانی از استان‌های مختلف برگزار شد. مسئول کمیته آموزش هیئت اسکواش در این ارتباط گفت: این دوره به مدت دو روز به صورت وبینار برگزار و استقبال خوبی هم از آن صورت گرفت. 
ملیحه موحدزاده افزود: هدفمان در هیئت این است که تک بُعدی عمل نکنیم و در بحث آموزش نیز فعال باشیم، از همین رو در تمام حوزه‌های آموزشی مثل طراحی تمرین، تغذیه، روانشناسی ورزشی و سایر موارد بنا به نیازهایی که احساس می‌کنیم، دوره‌هایی را برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنیم.
وی با بیان اینکه دوره طراحی تمرین در روزهای هفت و هشت بهمن، جمعاً به مدت 6 ساعت برگزار شده، درباره مدرس این دوره توضیح داد: آقای امیر خورتابی از متخصصان طراحی تمرین، در این دوره به عنوان مدرس حضور داشتند. ایشان دکترای تخصصی فیزیولوژی ورزشی دارند و مربی بدن‌ساز تیم ملی در مسابقات بین‌المللی کاراته نیز بوده‌اند.
زهرا دادوند، مریم خلیل بند، مرجان کریمی، بهار قایدی، ساینا بهرامی، مجید مختاری، نیلوفر گنجی پور، سید میلاد روانشید شیرازی و کیمیا زارع از شیراز، مژگان سپه وند و سارا محمدی پور از خرم آباد، هما طالبی زاده و مهلا خالصی از کرمان و مهدی بیات از قم، نفراتی بودند که در این دوره طراحی تمرین شرکت کردند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی