[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

جواد نکونام سرمربی موقت استقلال در آسیا!، روزنامه شیراز نوین

استقلال باید هفته آینده به قطر برود تا در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کند و همین موضوع شرایط را برای مدیران این باشگاه در انتخاب مربی سخت کرده است.
باشگاه استقلال در حالی فرهاد مجیدی سرمربی خود را برکنار کرد که خبر از مذاکره برای بازگشت استراماچونی داده است. این در حالی است که طبق مصوبه جدید سازمان لیگ ورود مربی و بازیکن خارجی برای فصل آینده لیگ ممنوع شده است. در همین خصوص جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون اعلام کرد حضور استراماچونی امکان‌پذیر نیست. صادق درودگر رئیس کمیته اقتصادی فدراسیون حضور استراماچونی را فراقانونی دانست و اعلام کرد که قرارداد این مربی در صورت بازگشت ثبت نخواهد شد. 
استقلال باید هفته آینده به قطر برود تا در جام باشگاه‌های‌آسیا شرکت کند و همین موضوع شرایط را برای مدیران این باشگاه در انتخاب مربی سخت کرده است. چند گزینه ایرانی که صحبت از حضورشان روی نیمکت این تیم بود اعلام کرده‌اند در این شرایط سرمربیگری این تیم را قبول نخواهند کرد.
هرچند پیمان یوسفی در برنامه ورزش ومردم اعلام کرد که مدیران استقلال به دنبال یک سرمربی موقت برای جام باشگاه‌های‌آسیا هستند که دوگزینه برای این منظور دارند؛ محمود فکری و جواد نکونام. ادعایی که بعید به نظر می‌رسد مورد قبول دو سرمربی لیگ برتری قرار بگیرد. محمود فکری که عملاً اعلام کرده بود هدایت استقلال را حتی به شکل دائم هم قبول نخواهد کرد و مطرح کردن چنین پیشنهادی با جواد نکونام که حتی همین چند ماه پیش خود را گزینه هدایت تیم ملی می‌دید مورد خوشایند او نخواهد بود.
باید منتظر ماند و دید ظرف یکی دو روز آینده در نهایت احمد سعادتمند ازچه گزینه‌ای برای هدایت استقلال رونمایی خواهد کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی