[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۷
  • دوره جدید

کلاهبرداری از طریق فروش پرنده ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس فتا استان گفت: فردی که با درج آگهی فروش پرنده در یکی از سایت‌های آگهی محور اقدام به کلاهبرداری از 20 شهروند شیرازی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد. سرهنگ «امیرحسین سلیمانی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی شکایت مردی میانسال مبنی بر کلاهبرداری از وی از طریق خرید پرنده از طریق یکی از سایت‌های آگهی محور، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی ادامه داد: شاکی بیان داشت که در یکی از سایت‌های آگهی محور، با یک آگهی تحت عنوان «فروش پرنده» برخورد کرده و ضمن برقراری تماس با فرد تبلیغ کننده، مبلغ 70میلیون ریال وجه به عنوان پیش پرداخت از او درخواست نموده و پس از دریافت وجه دیگر جواب‌گوی پیام‌ها و تماس‌های تلفنی وی نبوده است.
سرهنگ سلیمانی گفت: مأموران پلیس فتا با انجام تحقیقات تخصصی و بررسی‌های فنی، متهم را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی وی را در یکی از محله‌های شهر شیراز دستگیر کردند و به پلیس فتا 
انتقال دادند.
این مقام انتظامی گفت: متهم پس از مشاهده مدارک و مستندات پلیس به کلاهبرداری از 20 نفر دیگر به مبلغ یک‌میلیارد ریال با درج آگهی‌های دروغین فروش پرنده در سایت‌های آگهی محور اعتراف و هدف از این کار را درآمدزایی عنوان کرد.
رئیس پلیس فتا استان فارس با بیان اینکه کاربران هرگز فریب اینگونه آگهی‌ها به واسطه قیمت پایین را نخورند، از شهروندان درخواست کرد در خصوص خرید از سایت‌های خرید و فروش دقت کافی را داشته باشند و در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک آن را از طریق وب سایت پلیس فتا به نشانی اینترنتی www.cyberpolice.ir یا با شماره تلفن 096380 اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی