[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در اولویت است، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس ضمن تشریح مصوبات سومین نشست این مجمع گفت: تکمیل پروژه‌های‌نیمه تمام استان در اولویت مجمع قرار دارد.
به گزارش دریافتی شیراز نوین، دکتر مجید انصاری در همین رابطه اظهار داشت: در سومین جلسه مجمع عمومی نمایندگان استان فارس، مصوبات سفر دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان فارس مورد بحث و بررسی قرار گرفت. او افزود: پیش از سفر دکتر نوبخت به استان فارس، رئیس مجمع نمایندگان استان نیز با وی دیدار داشته که موضوع پروژه‌های ‌استان آنجا نیز مورد بحث قرار گرفته بود.
انصاری خاطرنشان کرد: مجموع اعتباری که برای این پروژه‌ها در نظر گرفته شده، قریب به 2هزار میلیارد تومان بوده است.
نماینده ممسنی و رستم در مجلس ادامه داد: در نشست دیروز مجمع نمایندگان فارس مصوب شد تا اولویت با پروژه‌هایی باشد که تا پایان سال 99 یا سه ماهه نخست سال 1400 تکمیل خواهند شد. او در عین حال نیز گفت: در این نشست بحث پروژه‌های‌از قلم افتاده استان فارس نیز مطرح که قرار شد از طریق جناب عزیزی رئیس مجمع نمایندگان استان فارس این موضع دنبال شود تا اصلاحات لازم به عمل آید.
انصاری افزود: معمولاً در پروژه‌های‌مذکور،70 یا 80 درصد کار انجام شده و دولت نیز درصدد تکمیل آن است لذا محور فعالیت مجمع نمایندگان فارس تکمیل و اتمام پروژه‌های‌نیمه تمام است. سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس همچنین گفت: دکتر نوبخت نیز در سفر به استان فارس قول‌هایی در خصوص برخی پروژه‌ها داده‌اند که تقریباً حول محور همان 2هزارمیلیارد تومان جمع‌بندی شده؛ در حالی که مجمع نمایندگان معتقد است این مبلغ قدری باید افزایش داده شود. او در پایان نیز از پاسخگویی به رسانه‌های‌استان در یک زمان مشخص خبر داد و گفت: طبق مصوبه مجمع نمایندگان استان فارس، عصر سه‌شنبه‌های ‌هر هفته پاسخگوی رسانه‌ها خواهم بود تا از این طریق مصوبات جلسات مجمع به استحضار مردم شریف استان فارس برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی