[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس مرکز کارشناسان دادگستری استان فارس گفت: امسال همزمان با سراسر کشور آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در فارس برگزار شد.
محمد حسین میر شکاری رئیس مرکز کارشناسان دادگستری استان فارس در حاشیه بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری فارس در جمع خبرنگاران گفت: از  چهار هزار و ۸۱۲ نفر شرکت کننده، تعداد  ۶۹۷ نفر جذب کارشناسان رسمی دادگستری می‌شوند. او در مورد زمان اعلام نتیجه آزمون افزود:  نتیجه آزمون ۳ ماه بعد اعلام می‌شود و  پس از آن داوطلبان می‌توانند مراحل قانونی جذب ، گزینش و مصاحبه را انجام دهند. به گفته میرشکاری از 4812 شرکت کننده مذکور 4138نفر مرد و 674نفر نیز زن بوده و بیشترین جذب نیز در شهرستان شیراز با 238نفر و کم‌ترین نیز در گراش و خنج هر کدام با 3نفر کارشناس می‌باشد.
او، بیان کرد: امسال داوطلبان در ۳۵ رشته مختلف شرکت کردند که بیشترین جذب را در رشته‌های‌عمران، امور ثبتی و کشاورزی و کمترین جذب را در رشته اسلحه‌شناسی داریم. میر شکاری تصریح کرد: در رشته عمران۱۰۰ نفر، امور ثبتی ۸۸ نفر و کشاورزی و منابع طبیعی ۸۵ نفر کارشناسان رسمی دادگستری مورد نیاز در استان فارس است. رئیس مرکز کارشناسان دادگستری استان فارس ادامه داد: در حال حاضر ۵۳۰ نفر کارشناس رسمی دادگستری استان فارس مشغول به فعالیت هستند. او در پایان نیز گفت: این آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های‌بهداشتی در 10حوزه در دانشگاه شیراز برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی