[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

برای تأمین مسکن مددجویان تلاش شود، روزنامه شیراز نوین

نشست کارشناسی تأمین مسکن محرومان باحضور ابراهیم خرم فرماندار زرین‌دشت و بخشداران این  شهرستان  ومسئولان کمیته امداد و بهزیستی و مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین‌دشت ترتیب یافت. خرم در این نشست با بیان اینکه  بنیاد مسکن برای تأمین مسکن مددجویان از هیچ کوششی فروگذار نکند خواستار استفاده از همه ظرفیت‌های‌قانونی دراین حوزه شد.
به گزارش روابط عموم بنیاد مسکن استان فارس، ابراهیم خرم، تأمین سرپناه برای نیازمندان را از آرمان‌های‌انقلاب دانست و گفت: تلاش همه مسئولان و کارگزاران این است که محرومان جامعه به عدالت قابل توجه در توسعه دست یابند و همه نهادها و سازمان‌ها دراین عرصه مسئولیت دارند.
سرپرست بنیاد مسکن شهرستان زرین‌دشت نیز با تقدیر از حمایت‌های‌فرماندار این شهرستان بر لزوم استفاده از فرصت‌های‌پیش رو بری تأمین مسکن اقشار نیازمند تأکید کرد و ابرازداشت: تأمین مسکن و رفاه محرومان و نیازمندان  از آرمان‌های‌اصلی نظام و انقلاب  است و  بنیاد مسکن ساخت ۳۵۰۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان و محرومان را در استان فارس آغاز کرد که بخش قابل توجهی از این واحد‌های‌مسکونی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و سازمان‌های‌حمایتی تعلق می‌گیرد.
مهرداد کاوه با ارائه گزارشی از اجرای طرح‌های‌توسعه دراین شهرستان  با اشاره به اجرای موفق طرح نهضت آسفالت در این شهرستان اظهار داشت: با اختصاص یک هزار و  ۵۰۰تن قیر رایگان و با مشارکت دهیاری‌ها  عملیات  نهضت آسفالت با قوت در حال انجام است. کاوه بیان داشت: بهسازی صد درصدی روستاهای زرین‌دشت با  اعتباری افزون بر ۶۰ میلیارد ریال برگ زرینی در کارنامه دولت و فعالیت‌های‌عمرانی این شهرستان است. 
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرین‌دشت همچنین از شروع به کار ۲۷۷واحد مسکن مشارکتی  در سه نقطه شهری این شهرستان شامل حاجی‌آباد، شهرپیر و دبیران در سال‌جاری خبر داد. کاوه ادامه داد: در این شهرستان کلیه روستاها دارای کد پروژه هستند و از مزایای طرح هادی روستایی بهره‌مند می‌گردند.  وی در بخش دیگری از سخنان خود به زیرسازی ۲۵هزار متر مربع زمین روستایی با اعتباری افزون بر یک میلیارد ریال به منظور تأمین زمین برای واگذاری به جوانان خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی