[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی شهرستان ارسنجان برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

 داور یزدانی- گروه شهرستان‌ها- ارسنجان
جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان ارسنجان، به ریاست اسکندر معصومی معاونت فرمانداری شهرستان و حضور هادی خدارحیمی رئیس اداره بهزیستی و اعضای این ستاد در محل‌ سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. 
خدارحیمی دبیر جلسه با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، موضوع مناسب‌سازی را یکی از مهم‌ترین موضوعات در حوزه حقوق افراد معلول دانست و افزود: مناسب‌سازی اماکن نه تنها برای معلولان، بلکه برای افراد سالخورده و جانبازان سرافراز باید انجام گیرد. 
وی در ادامه با توجه به پیگیری مصوبات جلسه قبل، گزارش اقدامات انجام شده، مشکلات و موانع فراروی دستگاه‌های اجرایی در زمینه اجرای صحیح دسترسی به محیط‌های فیزیکی شهری و بررسی مشکلات تردد معلولان و جانبازان را بیان نمود. در ادامه آخرین اقدامات انجام شده در سطح شهرستان در خصوص مناسب‌سازی ادارات و اماکن و معابر جهت دسترسی معلولان و سالمندان به امکانات، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مصوباتی در راستای اجرایی شدن طرح‌ها به تصویب رسید. در پایان معصومی معاون فرماندار و رئیس جلسه ضمن جمع‌بندی، از تلاش‌های صورت گرفته در زمینه رفع موانع مناسب‌سازی از سوی اعضای ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی در شهرستان، قدردانی و اظهار داشت: تمامی افرادی که در بهبود شرایط دسترسی معلولان به خدمات شهری دخیل هستند، باید تمام توجهات خود را در جهت مانع‌زدایی معطوف دارند و از هرگونه رفع تکلیف 
خودداری نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی