[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۱
  • دوره جدید

بازدید از خانواده شهدا و ایثارگران در دهه فجر ، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون بیان نمود: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون از 1000 خانواده شهید و ایثارگر بازدید به عمل می‌آید.
وی ادامه داد: این برنامه با هماهنگی‌ها و جلسات برگزار شده قرار است روز 20 بهمن ماه با هماهنگی سایر ادارات و ارگان‌های سطح شهرستان کازرون در بخش‌ها و روستاهای بخش مرکزی و خود شهرستان 
برگزار شود.
سرهنگ غلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون  با بیان اینکه همه ما مدیون خون شهدا و فداکاری‌های ایثارگران هستیم، بر اهمیت دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران در دهه فجر گفت و تصریح داشت:  بسیج و سپاه خدمتگزار خانواده‌های شهدا و ایثارگران می‌باشد و در این برنامه بزرگ که یک رزمایش در سطح شهرستان می‌باشد، در کنار بنیاد شهید می‌باشد. وی بر ظرفیت‌های پایگاه بسیج در همه نقاط شهر و روستا اشاره داشت و افزود: در رزمایش دیدار از 1000 خانواده شهید و ایثارگر همه پایگاه‌های مقاومت بسیج شهر و روستاها آماده اجرای هرچه بهتر رزمایش هستند.
همچنین این برنامه در 103 روستا با همکاری دهیاری، فرمانده پایگاه بسیج، ائمه جماعات و معتمدان معین و در شهر با همکاری ٧٣ اداره و نهاد بر اساس برنامه ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون اجرا خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی