[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

بازار در التهاب گرانی ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی، استانداری فارس دکتر عنایت‌الله رحیمی در جلسه ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه استان فارس در قیمت اقلام اساسی نسبت به میانگین کشوری وضعیت مناسب‌تری دارد، گفت: قیمت‌ها در بسیاری از اقلام پایین‌تر از میانگین کشوری و در برخی اقلام اساسی بالاتر از میانگین کشوری است که باید تلاش کرد تا به نرخ مصوب برسیم.
 وی نظارت هدفمند را از جمله راهکارها برای کنترل قیمت‌ها عنوان کرد و اظهار داشت: کسی نباید نگران عدم نظارت باشد و در این زمینه باید  سیاست‌های‌کلان را تقویت کنیم. 
 نماینده عالی دولت در استان فارس بهره‌گیری از ظرفیت‌های‌بسیج در حوزه بازار را از دیگر راهکارهای مناسب عنوان کرد و گفت‌: در آستانه فصل پاییز و زمستان باید کنترل مناسب‌تری برای عرضه اقلام بهداشتی انجام شود. 
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به درخواست برخی اصناف برای افزایش قیمت‌ها خاطر نشان کرد: برخی به جای تلاش برای کسب سود به دنبال ثروت‌اندوزی هستند و ما در قبال وظایف حاکمیتی خود اجازه زیاده خواهی را نمی‌دهیم.  دکتررحیمی در پایان خواستار هماهنگی همه دست‌اندرکاران حوزه بازار برای نظارت بر امور عرضه و تقاضا شد. 
گفتنی است این جلسه با بررسی مباحث تخصصی پایان یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی