[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۱
  • دوره جدید

پیروزی قاطع والیبالیست‌های شیرازی ، روزنامه شیراز نوین

رقابت‌های والیبال و بسکتبال دانش آموزان پسر دوره دوم متوسطه کشور که در شیراز در حال برگزاری است در دومین روز این بازی‌ها نتایج چند دیدار مشخص شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، در رشته والیبال که دوشنبه در شیراز برگزار شد، کردستان ۲بر یک لرستان را مغلوب کرد، گلستان ۲ بر صفر زنجان را از پیش رو برداشت، اردبیل ۲ بر صفر برابر قم شکست خورد، مازندران ۲ بر صفر گیلان را از پیش رو برداشت و همدان هم با همین نتیجه هرمزگان را شکست داد. همچنین استان فارس با نتیجه ۲ بر صفر برابر ایلام به برتری دست یافت، کرمان ۲ بر صفر سیستان و بلوچستان را شکست داد، قزوین ۲ بر یک از سد خوزستان گذشت و کرمانشاه هم با همین نتیجه آذربایجان شرقی را شکست داد.
نتایج روز دوم رقابت‌های والیبال و بسکتبال دانش‌آموزان پسر کشور مشخص شد
همچنین در رقابت‌های بسکتبال این دوره که دوشنبه در سالن‌های مختلف شیراز برگزار شد، خراسان رضوی با نتیجه ۷۴ بر ۴۶ مقابل اردبیل به برتری رسید، یزد با نتیجه ۳۸ بر ۵۷ مغلوب گیلان شد، تهران ۵۴ بر ۲۲ بوشهر را شکست داد، کهگیلویه و بویر احمد ۷۲ بر ۲۷ بازی را به قم واگذار کرد، شهرستان‌های تهران ۶۷ بر ۳۶ از سد مرکزی گذشت و چهار محال و بختیاری هم ۵۸ بر ۳۷ کرمانشاه را با شکست بدرقه کرد.
به گزارش ایرنا، رقابت‌های والیبال و بسکتبال دانش آموزان پسر دوره دوم متوسطه ۱۶ بهمن‌ماه با عنوان گرامیداشت شهدای مدارس زینبیه و ثارالله میانه در شیراز آغاز شد. افزون بر یک هزار دانش آموز پسر از سراسر کشور در قالب ۶۴ تیم در بسکتبال و والیبال در این رقابت‌ها حضور دارند.
این بازی‌ها ۲۰ بهمن‌ماه سال جاری با تعیین تیم‌های برتر در شیراز پایان می‌یابد و سپس مسابقات بسکتبال و والیبال دختران دانش آموز دوره دوم متوسطه در شیراز آغاز می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی