[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۴
  • دوره جدید

کلنگ شهرک صنعتی خنج به زمین خورد، روزنامه شیراز نوین

همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر آیین افتتاح پروژه‌های شهرستان خنج با حضور معاون استاندار فارس برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، محمد فرخ‌زاده هم‌زمان با دهه مبارک فجر به شهرستان خنج سفر کرده و بیش از ۲۲ پروژه عمرانی این شهرستان با حضور او افتتاح شد.
معاون استاندار فارس در حاشیه این سفر یک روزه با اشاره به اینکه اعتبار پروژه‌های قابل افتتاح در شهرستان خنج ۳۰۰میلیارد تومان است، عنوان کرد: این پروژه‌ها در حوزه‌های مختلفی همچون ایجاد و احداث شهرک صنعتی، ایجاد شبکه گاز به روستاها،‌ احداث راه روستایی، فضاهای آموزشی، درمانی و سلامت، تأمین مسکن روستایی و... به مرحله بهره برداری رسیده‌ است.
گازرسانی به روستاهای مکویه، چم کوکو و جهره، بهسازی راه‌های روستایی و افتتاح دبستان شش‌کلاسه نفیسی از جمله پروژه‌هایی است که با حضور فرخ زاده به بهره برداری رسید.
معاون استاندار فارس ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند خیران مدرسه‌ساز به ویژه آقای عیسی نفیسی، این اقدامات انسان دوستانه را خیری عظیم در راستای تربیت و آموزش نسل آینده دانست.
در این سفر همچنین کلنگ آغاز عملیات ساخت مرکز بهداشتی و درمانی کهنویه و پروژه‌های اقتصادی شهرک صنعتی توسط معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس به زمین زده شد. به گفته فرخ زاده در افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های شهرستان خنج تنوع و عدالت در خدمت رسانی به مردم این شهرستان در نظر گرفته شده است. معاون استاندار فارس یادآور شد که نکته حائز اهمیت درباره کلنگ زنی پروژه شهرک صنعتی خنج این است که این پروژه پس از سال‌ها که در زمینی بایر رها شده بود، اما خوشبختانه ۶ کارخانه از ۱۲ کارخانه این مجموعه کلنگ زنی شد که نقطه عطفی برای شهرستان خواهد بود. او با تأکید بر اهمیت این شهرک در حفظ داشته‌های شهرستان خنج عنوان کرد: سرمایه‌گذاران خنجی کارخانه‌های خود را به لار برده بودند و قرار شد به مرور و با اتفاقات خوبی که رخ داده، به این شهرستان بازگردند. معاون استاندار فارس با اشاره به اینکه دل‌نگرانی شدید سرمایه گذاران تأمین شبکه برق این شهرک است، گفت: رفع این مشکل به اعتبار ملی و استانی نیاز دارد که باید پیگیری شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی