[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس در منطقه فارس، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، پایگاه مقاومت بسیج منطقه فارس فعالیت‌های گسترده‌ای در این هفته در مرکز منطقه برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، محمدعلی بردبار فرمانده پایگاه مقاومت بسیج منطقه گفت: آیین‌های هفته دفاع مقدس که هر سال از ۳۱ شهریورماه و همزمان با سالروز آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران در سال ۱۳۵۹ در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود، فرصت مناسبی برای یادآوری جان‌فشانی و دلاوری‌های ملت ایران و فرزندان برومند آنان در دفاع از سرزمین و آرمان‌های انقلابی خویش است.
وی ضمن تبریک این هفته با اشاره به رشادت‌ها و شجاعت‌های جوانمردان غیور ایرانی افزود: برای رسیدن به این جایگاه بهای زیادی داده شده تا امروز به برکت خون شهدا مملکت در امنیت باشد.
فرمانده پایگاه بسیج منطقه همچنین با اشاره به فعالیت‌های انجام‌شده در برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: تشکیل جلسه ستاد مشترک اعضای شورای بسیج، برپایی نمایشگاه عکس، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار از خانواده‌های شهدا، برگزاری مسابقات تیراندازی، آذین‌بندی ساختمان اداری، فرستادن پیامک هفته دفاع مقدس، توزیع شیرینی و نمایش کلیپ با موضوع دفاع مقدس ازجمله فعالیت‌های انجام‌شده در هفته دفاع مقدس بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی