[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

تداوم نهضت آسفالت در گستره شهر شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز از اجرای بیش از ۱۷۸هزار تن آسفالت در سطح معابر شیراز طی شش ماه نخست سال خبرداد. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضا‌های شهری شهرداری شیراز، محسن نعمت اللهی گفت: مسیرهای عبور و مرور در سطح شهر یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک شهر توسعه یافته است که علاوه بر رفاه حال مردم جامعه، زیبایی شهر را به همراه دارد و نمره مثبتی در کارنامه مدیریت شهری است. وی افزود: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری که از دیرباز بازوی توانمند شهرداری شیراز بوده است همواره با در اختیار داشتن دو کارخانه تولید مصالح و آسفالت کفترک (جنوب شرق) و دوکوهک (شمال غرب) شیراز نقش مؤثری در تأمین مصالح و درنتیجه خودکفایی شهرداری در اجرای پروژه‌های آسفالت و عمرانی داشته است. 
 محسن نعمت اللهی گفت: آسفالت مورد نیاز در کارخانه‌های سازمان به صورت شبانه روزی تأمین می‌شود تا همشهریان بتوانند به راحتی عبور و مرور داشته باشند.
وی با بیان اینکه عمده عملیات اجرای آسفالت توسط سازمان عمران اجرا می‌شود، افزود: این عملیات با تلاش 5 اکیپ پخش و تراش و ترمیم سازمان در سطح مناطق اجرا شد.
 نعمت اللهی مساحت آسفالت اجرا شده طی شش ماه گذشته توسط سازمان عمران را بیش از یک میلیون و چهار صد هزار متر مربع عنوان کرد. وی بلوار احمد بن موسی(ع)، بهشتی، خلیج فارس، نصر غربی، بعثت، سرباز، آفرینش، دولت، خرمشهر، نواب صفوی، خیابان ساحلی، فردوسی، زینبیه، نصر شرقی، روزبهان، گلچین غربی و فرعی‌ها، میدان الله، دروازه کازرون، قدوسی شرقی، میرزای شیرازی، کندرو مدرس، حسینی الهاشمی، المان ورودی و پروژه‌های شهیدان یغمور، هفت تن دلگشا و علی بن حمزه (ع) را از جمله معابر مهمی برشمرد که طی شش ماه گذشته توسط نیروهای تلاشگر سازمان عمران روکش و تراش و ترمیم شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی