[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

دبیر هیئت فوتبال استان فارس اعلام کرد: دوم اسفند پایان ریاست هنرپیشه در فوتبال فارس، روزنامه شیراز نوین

ایسنا/ فارس دبیر هیئت فوتبال استان فارس اعلام کرد که با توجه به نامه فدراسیون، مجمع انتخاباتی برای تعیین رئیس ‌این هیئت، دوم اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.
قاسم محمدی به ‌ایسنا گفت: ریاست آقای غلامعلی هنرپیشه بر هیئت فوتبال فارس ۱۶ مهر امسال تمام شد، اما طبق اساسنامه، ‌ایشان تا انتخاب رئیس جدید می‌توانست در سمت خود باقی بماند.
او ادامه داد: طبق اساسنامه در موعد مقرر یعنی ۱۵ مرداد امسال آگهی انتخابات ریاست هیئت فوتبال فارس بر مبنای نامه و فراخوان دبیرکل فدراسیون در روزنامه‌های ‌این استان درج شد و کاندیداها نیز ثبت‌نام کردند.
محمدی اضافه کرد: پس از طی مراحل بازبینی و تطبیق مدارک کاندیداها، اسامی ‌واجدین شرایط طبق مفاد فراخوان و اساسنامه هیئت‌های فوتبال استان‌ها در اختیار حراست اداره کل ورزش و جوانان گذاشته شد و‌ این مرجع بعد از انجام استعلام‌های قانونی، اسامی‌۵ کاندیدا را به کمیته سه‌نفره هیئت فوتبال فارس اعلام کرد.
او با بیان ‌اینکه آقایان حسین حیاتی، حسین قنبری، عبدالکریم نباتی، معین صفاری و علیرضا یگانه، ۵ کاندیدای اعلامی ‌از سوی حراست ورزش و جوانان فارس بودند، خاطرنشان کرد: به استناد نامه حراست اداره کل ورزش و جوانان، پس از جلسه کمیته سه نفره اسامی‌کاندیداهای مورد تأیید به فدراسیون اعلام و تاریخ پیشنهادی نیز ذکر شد و طبق دستور رئیس محترم فدراسیون، تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی طی نامه مکتوب دوم اسفندماه امسال اعلام شده است.
محمدی گفت: اداره کل ورزش و جوانان و مدیر حراست آن مجموعه، طی پروسه ثبت‌نام تا تأیید اسامی‌کاندیداها، همکاری کاملی با کمیته سه نفره و دبیر مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال فارس داشتند که جا دارد از آن‌ها قدردانی شود.
او با بیان ‌این که آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات هیئت فوتبال وجود دارد، گفت:‌ این انتخابات با همکاری هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان فارس و دیگر نهادهای ذی‌ربط، روز دوم اسفند برگزار خواهد شد. محمدی ابراز امیدواری کرد که ‌این انتخابات در فضایی سالم و رقابتی، در موعد مقرر برگزار شود و تأکید کرد که هیئت سه نفره هیئت فوتبال، با استقلال کامل، نسبت به انجام وظایف قانونی خود اهتمام داشته و بعد از پایان مجمع انتخاباتی و اعلام نتایج، مسئولیتش به پایان خواهد رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی