[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

قهرمان فوتسال بانوان خرامه شناخته شد، روزنامه شیراز نوین

مسابقات پایانی فوتسال بانوان خرامه، در روز  جمعه ۲۱ بهمن‌ماه در سالن وحدت شهیدآباد برگزار شد و تیم بانوان آرامیس توانست با مربیگری خانم لیلا دهقانی و با کنار زدن رقبای خود، جایگاه اول را در ‌این مسابقات کسب کند. جعفر پورسینا رئیس هیئت فوتبال خرامه بیان داشت: در ‌این مسابقات که با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار گردید تیم‌های تربیت بدنی و سروقامتان به مربیگری خانم‌ها فاطمه خباز و فرشته صادقی عناوین دوم و سوم را کسب کردند.خانم بیتا آتش آب پرور از تیم آرامیس به‌عنوان خانم گل مسابقات انتخاب شد. در پایان با حضور قاسم محمدی دبیر هیئت فوتبال فارس از تیم‌های برتر و کادر اجرایی بازی‌ها تقدیر گردید.
پورسینا افزود: با وقفه‌ای طولانی و نزدیک به یک دهه فوتبال بانوان خرامه از سال قبل دوباره احیا گردید و سه دوره مسابقه بین تیم‌های داخل شهرستان تا کنون در طول یک سال اخیر انجام گرفته است. وی تصریح کرد: شهرستان خرامه یکی از شهرستان‌های مستعد در زمینه فوتبال است که اگر نگاه ویژه‌تری به‌ این امر صورت پذیرد دوباره می‌توانیم شاهد درخشش جوانان ‌این شهرستان در استان باشیم.
اکنون سه بازیکن بانو از خرامه به نام‌های حدیث کدخدا، شبنم صادقی فارسی و مریم کدخدا در لیگ یک کشور از تیم آرامیس حضور دارند که می‌بایست از مربی زحمتکش ‌این تیم خانم لیلا دهقان تشکر ویژه‌ای داشته باشم.
پورسینا بیان داشت: در طول یک سال و نیم اخیر بیشترین حضور تیم‌های خرامه در استان را شاهد بوده‌ایم که باید از آقایان بهمن غلامی ‌و مرتضی ‌ایزدی از باشگاه لاله، امید کشاورز از تیم امید و سعید یداللهی از تیم وحدت کفدهک که از جان مایه گذاشته و در مسابقات مختلف استان شرکت نمودند تقدیر و تشکر نمود.
۳ تیم از بانوان خرامه جهت حضور در مسابقات استانی در رشته فوتبال و فوتسال در حال آماده سازی تیم‌های خود هستند و ان‌شاالله در صورتی که بحث حامی ‌مالی حل گردد در سال آینده شاهد حضور تیم بانوان خرامه در کشور خواهیم بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی