[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۰
  • دوره جدید

خون‌های شهدا باعث پیروزی انقلاب شد، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: با وجود توطئه دشمنان جمهوری اسلامی ایران روز به‌ روز قدرتمندتر باقی ماند و امروز پرچم جمهوری اسلامی برافراشته است. شهدا و مردم در شهرستان مُهر همواره پای انقلاب ایستاده اند و برای آن جان‌فشانی کرده اند.
اسماعیل محبی‌پور روز دوشنبه در یادواره شهدای شهرستان مُهر اظهار کرد: امروز با گذشت نیم‌ قرن از عمر جمهوری اسلامی، ثمرات این نظام را نه‌ تنها در داخل کشور، بلکه در خارج از مرزهای جغرافیایی کشور می‌بینیم و شهدای ما جان خود را در مسیری تقدیم کردند که نه صرفاً دفاع از خاک یا توسعه جغرافیایی کشور بود و نه صرفاً دفاع در مقابل نیروی مهاجمی که مال و اموال ما را به تاراج می‌خواستند ببرند؛ بلکه مجموعه‌ای از اعتقادات دینی و عقیدتی بود.
محبی‌پور اضافه کرد: در زمانی که زمزمه برافراشته شدن پرچمی جدا از پرچم شرق و غرب عالم بود، مردم این شهرستان و منطقه علم مبارزه را بر دوش کشیدند و امروز با نام و یاد و خاطره پنج شهیدی که این مجلس به نام آن‌ها برپا شده است، مهر تأیید زده می‌شود که مردم این شهرستان و منطقه از ابتدا پای‌ کار اسلام، نظام و انقلاب بوده‌اند. وی بیان داشت: در زمانی که انقلاب اسلامی به ثمر نشست، رزمندگان این منطقه در کسوت نیروهای مسلح، سپاه و بسیج و کمیته انقلاب اسلامی نام و یاد آن‌ها فراموش‌شدنی نیست. وی با اشاره به اینکه خط حاصل بین حق و باطل نه در بیان و نه در اظهار، بلکه در عرصه امتحان الهی است که مشخص می‌شود، گفت: در گذشته رژیمی در این کشور استقرار داشت و این رژیم علاوه بر ناعادلانه توزیع کردن ثروت، دست به حرکت‌‌هایی زد که نفرت عمومی ایجاد کرد و آن را بر زبان علمای ما جاری ساخت؛ نفرتی از شعارهای ظاهراً موجه و با تقلید از جریان غرب که سرمنشأ آن افکار زشت و پلیدی همچون فساد در جامعه بود.
وی یادآور شد: خون‌های شهدا باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد و اگر انقلاب ما در مسیر خیر و صلاح مردم و پیشرفت نبود، شک نکنید که قدرت‌های استعمارگر جهان ما را به حال خود رها می‌کردند و به همین دلیل بود که بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توطئه‌ها آغاز شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اظهار کرد: درست چند روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان ما ترور شخصیت‌ها و در ادامه آن جنگ ۸ساله را علیه ما آغاز کردند و با این نقشه‌های شوم و توطئه‌ها آرزو داشتند که جمهوری اسلامی ایران نباشد، ولی یکی پس از دیگری این آرزوها را به گور بردند و جمهوری اسلامی ایران روز به‌ روز قدرتمندتر باقی ماند و امروز پرچم جمهوری اسلامی برافراشته است و شاهد آن هستیم که روزبه‌روز دایره نفوذ آن در حال افزایش است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی