[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۸
  • دوره جدید

بازی سنگینی مقابل پاس داشتیم، روزنامه شیراز نوین

امین رهسپار گفت: بازی سنگینی مقابل پاس ناجا داشتیم ولی خداراشکر توانستیم این بازی را با برد به پایان ببریم.
به گزارش ایسنا، مرحله دوم دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال مردان از دیروز آغاز شد و در اولین دیدار این روز تیم پاس ناجا قم به مصاف نیروی زمینی شهید شاملی رفت و این بازی با حساب ۳۲ بر ۲۶ به سود تیم شاملی به پایان رسید.
وفایی مربی تیم هندبال پاس ناجا بعد از باخت تیمش مقابل شهید شاملی گفت: بازی خوبی بود، در نیمه اول بازیکنانم خوب شروع کردند اما متأسفانه در اواسط بازی اتفاقاتی پیش آمد و بازیکنانم از خود بی‌خود شدند و همان اختلافی که در اواسط بازی دادیم تا انتها ادامه داشت و نتوانستیم به بازی برگردیم. کازرون هم تیم قدرتمندی است، نایب قهرمان فصل قبل شده و بازی مقابل این تیم خوب بود. سعی می‌کنیم در بازی‌های آینده جبران کنیم.
امین رهسپار، سرمربی تیم هندبال شهید شاملی در پایان این بازی گفت: خداراشکر که توانستیم این بازی را با پیرروزی پشت سر بگذاریم. تیم قم تیم تازه واردی است ولی از بازیکنان خوبی برخوردار است. بازی سنگینی بود و حتی در نیمه دوم هم تا آخرین لحظات پا به پای ما آمدند. خوشبختانه با تغییراتی که دادیم به نتیجه مورد نظر خودمان رسیدیم.
او درباره ادامه مسابقات در این مرحله گفت: ذوب آهن حریف بعدی ماست و تیم بسیار خوبی است. ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است. کادر فنی خوبی دارد و قطعاًَ در این مرحله کار دشوارتری خواهیم داشت. شناخت روی تیم‌ها بیش‌تر شده و قطعاً کار سخت‌تر خواهد شد. ما پله به پله پیش می‌رویم و هدفمان برد است تا به امید خدا به نتیجه‌ای که لازم است برسیم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی