[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

یکه‌تازی هندبال کازرون در لیگ برتر، روزنامه شیراز نوین

تیم هندبال شهید شاملی کازرون در این هفته نیز صدرنشینی خود را حفظ کرد. بنا به گزارش خبرنگار شیرازنوین، نماینده شایسته فارس در لیگ برتر هندبال کشور در این هفته به مصاف تیم نفت و گاز گچساران رفت و در مقابل این تیم به برتری رسید. 
نماینده فارس نیمه نخست این دیدار را با نتیجه ۱۳-۹ به پیروزی رسید و در نیمه دوم نیز برتری شهید شاملی مقابل حریف گچسارانی ادامه داشت تا در پایان ۳۰ دقیقه وقت قانونی، این هندبالیست‌های کازرونی باشند که ۳۱-۲۲ پیروز بازی لقب بگیرند
تیم شهید شاملی کازرون از گروه A در پایان مرحله رفت لیگ برتر هندبال با کسب ۸ امتیاز صدرنشین شد.
در این روز تیم ذوب آهن اصفهان به مصاف تیم پرسپولیس بهبهان رفت که این بازی با نتیجه ۲۵ بر ۲۴ به سود ذوب آهن اصفهان به پایان رسید.
در دیگر دیدارهای این روز نیز پاس ناجا مقابل ستارگان دشتستان با نتیجه ۲۱ بر ۱۶ و نیروی زمینی شهید شاملی نیز برابر نفت و گاز گچساران با حساب ۳۱ بر ۲۲ به برتری رسیدند.
مرحله دوم دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال مردان از ۲۰ تا ۲۳ آبان به میزبانی تهران و سالن شهید سردار سلیمانی انجام خواهد شد. در این دور از مسابقات لیگ برتر هندبال ۱۲ تیم حضور دارند که در دو گروه با یکدیگر رقابت می‌کنند. تیم دشتستان در مرحله نخست دور رفت به دلیل داشتن چند مورد تست مثبت کرونا در مسابقات شرکت نکرد و دیدارهای دشتستان با حریفانش معوقه اعلام شد که در اسرع وقت انجام خواهد شد.
رهسپار: هدف ما خوب بازی‌کردن است
امین رهسپار، سرمربی تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون بعد از برتری مقابل نفت و گاز گچساران گفت: گچساران تیم جوان و با انگیزه ای دارد. تیم ما هم خوب عمل کرد و توانستیم این بازی را ببریم. بازیکنان در این دیدار توانستند بازی خوب و کم فشاری را پشت سر بگذارند. به تیم گچساران هم تبریک می‌گویم که جوان‌گرایی کرده و تیم خیلی خوبی را راهی مسابقات کرده و نتیجه آن را در آینده خواهند دید. هدف من و باشگاه پله به پله خوب بازی کردن است. همگی تلاش می‌کنیم تا در مراحل بعدی هم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم
سرمربی تیم هندبال گچساران: بازی با شاملی جنگ دارا و ندار بود
اصغر نوروزنژاد، سرمربی نفت و گاز گچساران بعد از شکست مقابل شهید شاملی کازرون گفت: بازیکنانم نهایت تلاششان را کردند اما تمرینات کمی داشتیم. چند تن از بازیکنان شاملی قبلاًَ برای گچساران بازی می‌کردند و تقریباً تاکتیک‌ها را می‌دانستند. من از اینجا قول می‌دهم برای دور برگشت بازی‌های متفاوتی را از گچساران خواهید دید. ما یک ماه زمان داریم و در این مدت تلاش می‌کنیم و در دور بعدی بازی بهتری را از این تیم خواهید دید. کازرون تیم خوبی است، شانس قهرمانی دارد و کادر خوبی تیم را هدایت می‌کنند. بازیکنان نیمکت با بازیکنان داخل زمینش در یک سطح هستند. قطعاً این تیم در این دوره از لیگ هم روی سکو خواهد رفت. می‌توان گفت این مسابقه جنگ دارا و ندار بود. این روزهای تاریک هم به امید خدا از سر گچساران دور خواهد شد و ما هم شاهد روزهای خوب خواهیم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی