[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

۳۰هزار دانشجو داریم ، روزنامه شیراز نوین

نخستین کنفرانس ملی «حقوق، فقه و فرهنگ» از سوی دانشگاه پیام نور استان فارس با همکاری دادگستری فارس صبح دیروز به صورت مجازی در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس، در ابتدای این مراسم، دکتر محمدحسن صیف رئیس دانشگاه پیام نوراستان فارس و رئیس شورای راهبردی کنفرانس اظهار داشت: دانشگاه پیام نور استان فارس یکی از مراکز مهم علم آموزی در استان فارس است که زمینه 30هزار دانشجو را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در سطح استان فارس خصوصاً مناطق محروم، فراهم ساخته است.
وی افزود: توجه به فعالیت‌های پژوهشی، برگزاری همایش‌ها، کنفرانس‌های استانی و ملی یکی از فعالیت‌های مهم دانشگاه پیام نور استان فارس است که خوشبختانه در این زمینه شاهد برگزاری چندین همایش و کنفرانس ملی از سوی این دانشگاه در سال‌های اخیر بوده ایم.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس، با اشاره به اینکه به دلیل شرایط کرونا و محدودیت‌های موجود، کنفرانس ملی حقوق به صورت مجازی برگزار شده است، یادآور شد: با توجه به زیرساخت‌های مناسب فنی در حوزه آموزش الکترونیکی، درحال حاضر علاوه بر اجرای منظم کلاس‌های آموزشی به صورت الکترونیکی، امکان برگزاری همایش‌ها به صورت ویدئوکنفرانس نیز در این دانشگاه امکان پذیر است. رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس به همایش‌هایی که قرار است از سوی استان فارس اجرا شود نیز اشاره کرد و یادآور شد: دومین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه، نخستین کنفرانس ملی علوم شناخت و تعلیم و تربیت، نخستین کنفرانس ملی آینده پژوهی، علوم تربیتی و مدیریت و همچنین نخستین کنفرانس ارتباطات ورزشی از جمله کنفرانس‌هایی است که به‌زودی توسط دانشگاه پیام نور استان فارس برگزار خواهد شد.
معاون منابع انسانی دادگستری فارس نیز به عنوان سخنران این مراسم، کنفرانس ملی حقوق، فقه و فرهنگ، را یکی از اقدامات خوب و ارزشمند در حوزه فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با رشته حقوق دانست.
 دکتر ارسلان اشرافی، با تشکر از دانشگاه پیام نور استان فارس به خاطر برگزاری آن، ابرازامیدواری کرد: نتایج و دستاوردهای به دست آمده توسط محققان دراین همایش ملی، در ارتقای خدمات قضائی به کار گرفته شود.
دکتر محمد قربان زاده دبیر اجرایی کنفرانس حقوق، فقه و فرهنگ نیز گفت: در این کنفرانس 800 مقاله از پژوهشگران و محققان به دبیرخانه کنفرانس ارائه شد که 702 مقاله در کنفرانس مورد پذیرش قرار گرفت و 10 مقاله نیز جهت ارائه ویدئوکنفرانسی انتخاب شد.
 گفتنی است در پایان این کنفرانس، از کتاب مجموعه خلاصه مقالات کنفرانس (در دو جلد) و همچنین تمبر اختصاصی یادمان رونمایی شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی