[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۹
  • دوره جدید

او اخلا ق و انسانیت را نابود کرد، روزنامه شیراز نوین

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد به ویدئوی منتشره انتهای بازی که در آن الفاظی از سوی سرمربی استقلال به کار برده می‌شود، واکنش نشان داد.
به گزارش ورزش سه، آذری بی پرده و بی سانسور از کلمه توهین ناموسی استفاده و به آن اشاره کره و آن را برخلاف اصالت باشگاه استقلال دانسته و تأکید کرده با روش خود با آن برخورد خواهد کرد.
جمعه شب پس از بازی تیم‌های فولاد خوزستان که با پیروزی دو بر یک فولاد همراه بود ویدئویی از محمود فکری سرمربی استقلال منتشر شد که او در گفت و گو با محمد قاسمی نژاد بازیکن فولاد از الفاظ رکیکی استفاده می‌کند؛ ویدئویی که خیلی زود در فضای مجازی دست به دست شده و واکنش‌های متفاوتی را از سوی اعضای باشگاه فولاد به همراه داشت. سعید آذری مدیرعامل فولاد نیز چند ساعت پس از انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرامش متنی را در این رابطه منتشر کرد:
فلسفه مربی آموزش است، احترام است و احترام به رقیب و احترام به خودی.
 جمعه روز خوبی بود که متأسفانه بد تمام شد. فلسفه و جایگاه مربی، معلم و استاد در هم کوبیده شد؛ با الفاظی که انسان حتی از شنیدنش شرم دارد چه برسد به گفتنش. خانواده و نوامیس هرکس خط قرمز اوست و اینکه یک معلم و مربی که آموزش دهنده است، در حالی که از خود بی‌خود شده است پا روی اخلاق و اصول بگذارد و با توهین به نوامیس کلیه ارکان تیم رقیب سعی بر تخلیه روحی روانی خود کند و در کاهش فشار باخت دست به حرکات ناشایستی بزند که کلیت اخلاق و انسانیت را نابود کند را هیچ‌گونه نمی‌توان توجیه کرد. ای کاش فکری‌ها قبل از این هم توهین‌های ناموسی کمی فکر می‌کردند. البته جمعه روز سنگینی بود برای آن مرد توهین کننده؛ کسی که نتوانست خودش را کنترل کند و ابتدا با بازیکن تیم خودی کارش به بگو و مگو کشید، مشخص بود توهین به خانواده تیم رقیب برایش مهم نیست و به آسانی و مانند نقل و نبات در پایان بازی فحش و ناسزا نثار حریف می‌کند. البته ما می‌دانیم، فرهنگ با اصالت آن باشگاه با این دست رفتارها مختلف است و هوادار با هویت و اصیل آن باشگاه نیز کاملاً با چنین رفتاری بیگانه است. این را گذشته نشان داده چون در همین مکتب بزرگان اخلاق مداری که اسطوره‌های این هوادار بوده اند پرورش یافته اند که مایه مباهات بوده اند.
هوادار، قهرمان، مربی خودی و رقیب و هر آن کس که این ناسزاهای ناموسی را شنیدید، خانم‌ها و آقایانی که متأسفانه شاهد چنین صحنه‌های زشتی بودید، من به جای آن آقا و آنهایی که شما می‌دانید از شما عذرخواهی می‌کنم و قول می‌دهم با روشی مدنی با این بی اخلاقی برخورد کنم. باشد که دیگر شاهد بروز بی اخلاقی و از خود بی‌خود شدن‌های اینگونه نباشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی