[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۰
  • دوره جدید

فکری: این باخت باعث شد دشمنانم را بشناسم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از بازی خبرساز برابر فولادخوزستان در گفت‌وگویی درباره شرایط خودش و تیمش حرف زد.
محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران که پس از شکست پرحاشیه برابر فولادخوزستان روزهای سختی را سپری می‌کند، در گفت‌وگو با ورزش سه در رابطه با آخرین شرایط تیم بیان کرد: بعد از بازی با فولاد ریکاوری داشتیم و روز یکشنبه به بچه‌ها استراحت دادیم. دیروز هم تمرین را سپری کردیم و امروز به امید خدا تمرین می‌کنیم و آماده می‌شویم برای بازی بعدی. امیدواریم بازی خوبی ارائه دهیم و سه امتیاز را بگیریم.
فکری در رابطه تمرین روی چمن مصنوعی و دلیل آن اضافه کرد: خب هم این هفته و هفته گذشته بارندگی شدید بوده و چمن طبیعی ما شرایط خوبی نداشت. به خاطر خیس بودن، سنگین است و برای بازیکن خستگی می‌آورد. زمین غدیر هم چمن خوبی دارد و دیروز تمرین خوبی را پشت سر گذاشتیم.
محمود فکری در رابطه با حواشی روزهای اخیر و هجمه‌های زیادی که علیه او پس از بازی با فولادخوزستان ایجاد شده و اینکه آیا خسته نشده، اینطور واکنش نشان داد: نه قرار نیست اینقدر زود خسته بشوم. به هر حال ولی بعضی وقت‎‌ها یک سری باخت‌ها لازم است که دوست و دشمن خودتان را بشناسید. فضای بسیار مسمومی را ایجاد کردند.
او ادامه داد: استقلالی‌ها باید بدانند چه من مربی باشم چه هر کس دیگری، باید به آنها فرصت داده شود تا خودشان را نشان دهند. مثلاً من خودم معتقدم از هفته هفتم باید در مورد اقای استراماچونی نظر بدهیم. استقلالی‌ها باید حواسشان باشد که بازیچه دست برخی‌ها برای رسیدن به منافع آنها نشوند. به هر حال در هر بازی ایرادهایی هست و من بعد از بازی با مس رفسنجان گفتم باید دنبال ایرادهایمان باشیم. وقتی می‌بازیم این ایرادها بیشتر است. اگر منطقی فکر کنیم تا ایرادها را پیدا کنیم، خوب است ولی اگر هجمه غیرمنصفانه وارد شود، خود استقلالی‌ها باید حواسشان باشد. فکری سپس با اشاره به ترکیب تیمش توضیح داد: ما بازیکن‌های تخصصی‌مان را در پست وینگر نداشتیم و مجبور شدیم از بازیکنان غیرتخصصی استفاده کنیم. این‌ها مواردی است که شاید دستمان خالی باشد. من باید بنالم که دنبال بهانه نیستم و بقیه دنبال بهانه هستند. امیدوارم با کمک و هوشیاری بیشتر فضای خوبی ایجاد کنیم و نتایج خوبی بگیریم.
در پایان باید از تمام پیشکسوت‌هایی که در واقع از تیم، گذشته و آینده خودشان حمایت کردند، تشکر کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی