[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

اجرای ۳۵۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌ناحیه مقاومت بسیج  ارسنجان، سرهنگ پاسدارسیامک صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان ضمن تبریک هفته بسیج و تقدیر از خبرنگاران گفت: بسیج مستضعفین در کنار مردم آگاه و بیدار شهرستان در تمام برهه‌ها در دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ‌پای کار بوده و نقش خود را به خوبی ایفا کرده است و امروز هم در حوزه‌های مختلف هر کجا که نیاز بوده از جمله سلامت و سازندگی در کنار مردم و همیار مردم است. وی تصریح کرد: بسیجیان علاوه بر نقش‌های خود در عرصه‌های مختلف در حوادث طبیعی مثل سیل، زلزله و سایر مخاطرات جزو اولین نفرات در صحنه حضور داشته و آخرین نفر محل را ترک می‌کند و این نشانه خادمی ‌و نوکری برای این ملت بیدار و آگاه است. سرهنگ صادقی گفت: در هفته بسیج در شهرستان ارسنجان ۳۵۰ برنامه متنوع پیش بینی شده و اجرا خواهد شد. وی به برنامه‌های محوری این هفته پرداخت و گفت: بسیج سازندگی، بسیج محلات، بسیج مهندسین، بسیج جامعه پزشکی، بسیج طلاب و همه گروه‌های بسیجی در این هفته در برنامه‌ها پای کار و آماده خدمت به جامعه می‌باشند. 
سرهنگ صادقی گفت: از جمله مهمترین برنامه‌های این هفته ایجاد بیمارستان صحرایی در روستاهای محروم تحت پوشش دهستان شوراب وحوزه مقاومت بسیج کربلا  با درمان بیش از ۳ هزار نفر  توسط  بهترین متخصص و فوق تخصص‌های دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود. سرهنگ صادقی گفت: از دیگر برنامه‌های مهم هفته بسیج توزیع بسته معیشتی به ارزش 7 میلیارد ریال به دهک‌های پایین جامعه شهری، روستایی و عشایری توسط جهادگران و گروه‌های جهادی شهرستان ارسنجان می‌باشد. 
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ارسنجان در پایان یاد آور شد: بسیج متعلق به ملت و با هدف خدمت رسانی به آحاد جامعه و درنهایت ایجاد تمدن سازی نوین مد نظر مقام معظم رهبری است  تا پرچم مقدس نظام جمهوری به دست حضرت مهدی موعود (عج)برسد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی