[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۲
  • دوره جدید

شکست غیرمنتظره قشقایی در خانه، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی- شیرازنوین
 لیگ دسته اول فوتبال ایران دیروز هفته دوم خود را آغاز کرد. بعد از ظهر یکشنبه هشت دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد و در شیراز تیم قشقایی تن به شکستی خانگی داد.
در این مسابقه که از ساعت 14:45 دقیقه در ورزشگاه پارس آغاز شد، مشکی پوشان قشقایی میزبان قرمزپوشان آرمان گهر سیرجان بودند. هدایت قشقایی را داریوش هرمزی برعهده داشت و قاسم شهبا نیز سرمربی سیرجانی‌ها بود.
بازی در هوایی ابری و بسیار مطبوع برگزار شد اما نمایش دو تیم دارای بار فنی چندان بالایی نبود.
تیم آرمان گهر با ترکیب رضا حسینی، علی وزیری، امیر مختاری، شاهین شفیعی، بلال میرزا علی، جعفر برزگر، حسن شوشتری، میلاد صادقیان، بهمن کامل، امین عباسی و ایمان رازانی به میدان آمد و در ترکیب قشقایی نیز پرویز کریمی، رضا مرادی، محمد آژیر، علی درخشان، مهدی داغر، علی حسامی، هادی خادم، محمد خادمی، بابک عبداله زاده، رضا پورمهدی آبادی و علی آزادمنش حضور داشتند.
در نیمه اول کمتر شاهد خلق موقعیت روی دروازه‌ها بودیم و حملات جسته گریخته دو تیم تا دقیقه 41 هیچ موقعیت خطرناکی روی دروازه‌ها ایجاد نکرد. قشقایی دو بار روی ارسال‌های بلند و آرمان گهر نیز یک بار صاحب موقعیت‌های نصفه نیمه ای شدند.
اما در دقیقه 41 پاس در عمق هافبک چپ تیم آرمان گهر از جناح چپ باعث شد تا شاهین شفیعی در موقعیت عالی گلزنی قرار گرفته و با یک تکل به موقع دروازه پرویز کریمی را باز کند. نیمه نخست با همین یک گل به پایان رسید.
در نیمه دوم قشقایی توپ و میدان را در اختیار داشت و در همان چند دقیقه ابتدایی می‌توانست با ضربه هادی خادم به گل برسد اما بهترین موقعیت قشقایی در کل مسابقه توسط رضا حسینی دروازه بان سیرجان خنثی شد. در ادامه بازیکنان قشقایی کمی عصبی کار را دنبال کردند و حملاتشان کمتر توانست خطری روی دروازه میهمان ایجاد کند. در دقیقه 85 ارسال ضربه آزاد علی آزادمنش با ضربه سر رضا پورمهدی آبادی به شکل بسیار خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. 
در دقیقه نودم مسابقه مرتضی حسین زاده، مهاجم آرمان گهر با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد اما قشقایی در شش دقیقه وقت تلف شده نتوانست از این یک یار برتری استفاده کند و در نهایت بازی را به حریف خود واگذار کرد.
در آخرین دیدار این هفته، امروز تیم فجر شهید سپاسی شیراز در رشت میهمان تیم شهرداری آستارا خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی