[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

پایان عملیات بتن‌ریزی پنجمین سقف عطر یاس نبوی، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل مؤسسه خیریه مردمی عطر یاس نبوی از اتمام بتن‌ریزی پنجمین سقف از فنی‌ترین مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست ایران در شیراز خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست عطر یاس نبوی، عباس عسکری در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه مؤسسه خیریه مردمی‌ عطر یاس نبوی در بسیاری از زمینه‌های خیرخواهانه فعالیت‌های متنوعی دارد، اظهار کرد: اما چتر حمایتی خود را بر اقشار محروم و نیازمند جامعه، به‌ویژه کودکان بی‌سرپرست تحت‌پوشش این مؤسسه گسترانده است. بنیان‌گذار و مدیرعامل خیریه مردمی‌ عطر یاس نبوی با تأکید بر ‌این موضوع که سرپناه جدید کودکان بی‌سرپرست عطر یاس نبوی به مرحله اتمام بتن‌ریزی سقف پنجم رسیده است، گفت: این مؤسسه در‌ این سال‌ها با بحران مکان‌های اجاره‌ای برای پرورشگاه و اسکان کودکان روبه‌رو بوده است و به همین دلیل یک مرکز شش طبقه به متراژ شش‌هزار مترمربع در گلدشت حافظ در حال ساخت می‌باشد. او با تشریح مراحل انجام‌ این پروژه، افزود: با یاری خیران سقف پنجم ‌این مجموعه بتن‌ریزی شده و بی‌شک با بهره‌برداری از آن شاهد رونمایی از فنی‌ترین پرورشگاه کشور در شیراز خواهیم بود. 
عباس عسکری رسیدگی به روح و روان کودکان را ضروری و پراهمیت برشمرد و اظهار داشت: این مرکز دارای سالن‌های اشتغال‌زایی و مهارت‌آموزی، محل برگزاری آیین‌های مذهبی، باشگاه ورزشی، سالن موسیقی، استخر، اتاق‌های بازی‌درمانی، سالن آمفی‌تئاتر، اتاق رایانه، سوئیت‌های مجزای اسکان و بسیاری دیگر از امکانات است. مدیرعامل خیریه مردمی‌ عطر یاس نبوی با قدردانی از مشارکت خیرانی که در ‌این پروژه مهم و سرنوشت‌ساز نقش‌آفرینی می‌کنند، گفت: این مؤسسه خیریه آماده پذیرش کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیران در تکمیل این پروژه است. وی از خیران و نیکوکاران درخواست کرد کمک‌های نقدی خود را به ‌این شماره حساب‌های ذیل واریز فرمایند.
1) حساب بانک ملت به نام مؤسسه غیرانتفاعی- غیرتجاری عطر یاس نبوی
شماره حساب بانک ملت:  ۴۲۸۱۵۰۳۹۵۱
شماره شبا:  ۹۷۰۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۲۸۱۵۰۳۹۵۱
شماره کارت:  ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۷۹۸۲۸
2) حساب بانک توسعه تعاون به نام مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست عطر یاس نبوی
شماره حساب:  ۲۴۱۷.۱۱۱.۴۸۲۵۸۹۷.۱
شماره شبا: IR650220241701114825897001
شماره کارت:  ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۱۲۶۸۶۸۲
عباس عسکری در پایان از از عموم اقشار علاقه‌مند به همکاری‌های داوطلبانه دعوت کرد تا عضوی از خانواده بزرگ مؤسسه خیریه عطر یاس نبوی باشند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از راه‌های ارتباطی این مرکز  از قبیل شماره تماس‌های ۲-۰۷۱۳۶۳۵۲۶۳۱، ۰۹۱۷۷۱۱۳۰۶۲ و ۰۹۱۷۴۵۴۱۰۹۶ یا مراجعه به سایت yasnabavi.com استفاده نمایند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی