[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۰
  • دوره جدید

ذوب آهن؛ آخرین ایستگاه پرسپولیس پیش از فینال، روزنامه شیراز نوین

پرسپولیس پیش از فینال لیگ قهرمانان، احتمالاً برابر ذوب آهن در لیگ برتر حاضر شود.
به گزارش ورزش سه، بعد از انجام چهار بازی و دستیابی به 8 امتیاز، در شرایطی که شاگردان یحیی گل محمدی و فاضلی خود را مهیای دیدار پنجم در قائمشهر می‌کردند، بازی با نساجی مازندران لغو شد. اکنون با لغو این بازی و حضور پرسپولیس در قرنطینه، به نظر می‌رسد تنها بازی پیش از ترک ایران و حضور در دوحه برای انجام دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا، بازی با ذوب آهن باشد؛ دیداری که در استادیوم آزادی و به میزبانی پرسپولیس به انجام خواهد رسید و این در حالی است که البته صحبت‌هایی درباره کرونا در اردوی ذوبی‌ها نیز به گوش می‌رسد که شاید منجر به لغو این بازی شود.
 با این حال یحیی گل محمدی که پیش از این نیز مدعی شده بود فینال لیگ قهرمانان آسیا در اولویت او برای فصل جاری قرار دارد و به همین منظور نیز طی دیدارهای اخیر از بازیکنانی که قادر به همراهی سرخ پوشان در این بازی هستند سود برده بود، باید دید برای این بازی چه برنامه‌ای خواهد داشت. سرمربی سرخ‌ها که در فاصله دو هفته مانده به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا، نمی‌خواهد تیمش از شرایط بازی‌ خارج شود، در صورت برگزاری دیدار برابر ذوب آهن نیز به دنبال دستیابی به هدف خود خواهد بود.
دستیابی به سه امتیاز در این بازی و حضور در جمع مدعیان پیش از دیدار فینال می‌تواند انگیزه مضاعفی برای پرسپولیس محسوب شود تا در جدال با ذوب آهن به دنبال برد باشد. از سویی دیگر نیز ذوب آهن بعد از شکست هفته گذشته مقابل نفت آبادان و شرایطی که بعد از ابتلای چند بازیکن این تیم به کرونا پشت سر می‌گذارد، نمی‌خواهد از این امتیاز به سادگی بگذرد. با این شرایط باید دید یحیی و شاگردانش در فاصله دو هفته مانده به فینال لیگ قهرمانان آسیا، چه برنامه‌ای برای این دیدار خواهند داشت و آیا این بازی لغو خواهد شد یا با انجام آن یک آماده سازی مناسب برای سرخ پوشان پیش از دیدار فینال محسوب می‌شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی