[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۲
  • دوره جدید

روانخواه: این اتفاقات در لیگ یک خنده‌دار است، روزنامه شیراز نوین

سرمربی خیبر خرم آباد به انتقاد از اتفاقات حاشیه‌ای و داوری دیدار تیمش مقابل استقلال ملاثانی پرداخت. به گزارش ورزش سه، امید روانخواه درباره نتیجه دیدار مقابل استقلال ملاثانی و شکست در این بازی گفت: از نظر فنی باید بگویم که باید روی بازی تسلط می‌داشتیم و طبق آن ایجاد گل می‌کردیم و به نتیجه می‌رسیدیم. ما تمام کارها را کردیم اما موقعیت ما گل نشد. در بازی قبلی پنالتی و این بازی هم روی موقعیت نه چندان خطرناک نتیجه را واگذار کردیم در شرایطی که به مساوی هم راضی نبودیم.متأسفانه دو هفته داوری‌ها روی بازی ما تأثیر گذاشته اما باید شرایط را بپذیریم و راهی به جز پیشرفت نخواهیم داشت. وی ادامه داد: وقتی تیم ملاثانی که به این شکل بازی را می‌برد ما چرا با این کیفیت برنده نشویم. ما واقعاً موقعیت‌هایی ایجاد کردیم که برای بردن بازی کافی بود اما توپ وارد گل نشد. باید اعتمادبه‌نفس بازیکنان بیشتر شود.
روانخواه درباره اتفاقات کنار زمین گفت: خنده دار است که در تیم‌های لیگ یک کشور، با بودجه چند میلیاردی چنین فرهنگی را می‌بینید. برای ما هم این اتفاقات عجیب و غریب است. اینکه بازیکن در حال خروج از زمین است اما سرمربی حریف آرنج او را نگه می‌دارد تا بزند به صورت بازیکن. من چنین چیزی را هیچ کجای دنیا ندیدم. در صورتی که ما سعی کردیم جز احترام رفتاری نداشته باشیم. کار حریف از اول این بود که به دنبال حاشیه باشد. اما نمی‌گویم این برد حقشان نبوده و ما می‌توانستیم شرایط را به شکلی پیش ببریم که برنده باشیم.
سرمربی خیبر خرم آباد درباره عملکرد داوری در این بازی گفت: چه این هفته و چه هفته گذشته من تا به حال درباره داوری حرف نزدم. تنها چیزی که من دیدم این است که با شرایط کنونی هیچ استعدادی برای پیشرفت داوری نمی‌بینم. شما باید خلاقیتی از داور ببینید که چنین چیزی وجود نداشته است. در هر صورت نظرم این است که کمیته داوری تفکری برای شرایط حساس ندارد و داورانی که تازه به دنبال یادگیری داوری هستند را برای این مسابقات می‌گذارند. امیدوارم به شکلی پیش برود تا ما دیگر دچار 
ضربه نشویم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی