[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۲
  • دوره جدید

آماده‌باش راهداران فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از آمادگی کامل راهداران استان در بارش‌های پیش رو خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، علیرضا سیاهپور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بخش راهداری استان آمادگی کامل برای حضور در جاده‌های استان و برقراری تردد ایمن و روان را دارند گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی، راهداری استان فارس آمادگی لازم برای مواجهه مناسب با تبعات احتمالی این بارش‌ها در سطوح مختلف را دارد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس ادامه داد: بیش از هزار راهدار در83 راهدارخانه ثابت و سیار و 52 گردنه استان به صورت شبانه روزی مستقر هستند و با بیش از 570 ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک آماده خدمات رسانی به کاربران جاده ای می‌باشند.
وی با بیان اینکه طول راه‌های برف گیر استان بیش از 6 هزار و 300 کیلومتر است، اظهار داشت: طول گردنه‌های استان فارس 767 کیلومتر است که با همت راهداران پر تلاش در تمامی فصول تردد در آنها همانند سایر محورهای استان برقرار است. 
سیاهپور همچنین خاطر نشان ساخت: تعامل دستگاه‌های خدمات رسان جاده ای استان فارس مثال زدنی است و این دستگاه‌ها به صورت مستمر در شرایط گوناگون و با تمام توان عملیات‌های خدمات رسانی را انجام می‌دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی