[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

مدیرکل جدید بنیاد شهید فارس معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور استاندار فارس مدیر کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس معرفی شد. به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در مراسم معرفی مدیر کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس با تقدیر از راهی مدیر کل قبلی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: خدمت به خانواده شاهد و ایثارگران از جمله افتخارات مدیران محسوب می‌شود.
وی با ابراز امیدواری برای توسعه کمی و کیفی خدمات به خانواده بزرگ شاهد و ایثارگر گفت: سایر وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های در توسعه این خدمات نقش دارند و مدیران این مجموعه علاوه بر لذت و افتخار خدمتگزاری، با تنگناهای اجرای نیز مواجه هستند. نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان شرایط و ویژگی‌های خاص خانواده شاهد و ایثارگران اظهار داشت: رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات جمعیت شاهد و ایثارگران به توان بالا و تلاش مضاعف نیاز دارد.
رحیمی ساخت سریال شهید اسکندری و شهید دوران را از جمله فعالیت‌های مفید فرهنگی در این ایام عنوان کرد و گفت: کسب رتبه‌های برتر ورزشی توسط جانبازان از دیگر فعالیت‌های ارزشمندی است که باید تقویت شود.
استاندار فارس توسعه خدمات درمانی و رفاهی را از جمله الزامات کاری در این زمینه عنوان کرد و افزود: تأمین اشتغال و مسکن از دیگر نیازمندی‌های جامعه شاهد و ایثارگران است که خوشبختانه فعالیت‌های ارزشمندی در این زمینه انجام گرفته است.
گفتنی است این مراسم با تقدیر از راهی مدیر کل قبلی بنیاد و معرفی محمدی پور به عنوان مدیر کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان پایان یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی