[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

نعمتی: فرقی نمی‌کند کدام تیم به فینال برسد، روزنامه شیراز نوین

هافبک پرسپولیس گفت: صد درصد به دنبال قهرمانی هستیم و فرقی نمی‌کند تیم ژاپنی یا کره‌ای به فینال برسد اما هر کدام به فینال صعود کرد می‌توانیم در سه چهار روز آینده آن‌ها را آنالیز کنیم و با آمادگی در فینال حاضر شویم.
به گزارش ایسنا، سیامک نعمتی درخصوص وضعیت پرسپولیس اظهار کرد: خداراشکر همه چیز خوب است و آماده این رویداد تاریخی می‌شویم و امیدوارم دست پر برگردیم و دل هواداران و مردم ایران را شاد کنیم.
او درباره تجربه‌اش از حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: گل زدن در نیمه نهایی آسیا لذت خاصی داشت که قبلاً این کار را انجام دادم اما در فینال نتوانستیم گلی به ثمر برسانیم و امیدوارم گلی بزنیم که کل ایران خوشحال شوند.
هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که دوست دارید چه تیمی به فینال برسد، عنوان کرد: ما صد درصد به دنبال قهرمانی هستیم و فرقی نمی‌کند تیم ژاپنی یا کره‌ای به فینال برسد اما هر کدام به فینال صعود کرد می‌توانیم در سه چهار روز آینده آن‌ها را آنالیز کنیم و با آمادگی در فینال حاضر شویم.
او در پایان درباره جشن قهرمانی پرسپولیس گفت: اگر قسمت شود و قهرمان شویم در آن لحظه تصمیم می‌گیریم چگونه جشن بگیریم. همین که دل مردم را شاد کنیم یک دنیا ارزش دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی