[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۷
  • دوره جدید

ارتباط مسئولان با مدارس و دانشگاه‌ها قوی‌تر شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل بنیاد مهدی موعود(عج) فارس با بیان اینکه مسئولان باید ارتباط قوی‌تر با مدارس و دانشگاه‌ها را به صورت جدی در دستور کار قرار دهند، گفت: در ایام فتنه برای رفع فتنه باید به قرآن مراجعه کرد. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام علیرضا حدائق شنبه ۲۸ آبان در مراسم تشییع شهید حجت الاسلام محمد مؤیدی با بیان اینکه دشمن ملت ایران امروز آمریکای غاصب و اسرائیل ظالم است، اظهار کرد:  این ترور و آزار و محاصره اقتصادی چیز جدیدی نیست؛ به تاریخ اسلام و تاریخ رسول الله (ص) برگردید متوجه خواهید شد که پیامبر اسلام (ص) هم همواره مورد ظلم قرار گرفته است. او ادامه داد: در تاریخ اسلام است که دشمن کوتاه نمی‌آید و دشمن پیوسته درصدد خاموش کردن نور خداست. اگر تاریخ انبیا را مرور کنیم متوجه خواهیم شد کسانی که با خدا و احکام الهی مشکل داشتند در تخریب انبیا و اولیا کم نگذاشتند. امروز هم وابستگان همان افراد در سراسر دنیا در فضاهای تبلیغاتی خود بر علیه این نظام و ملت ولایتمدار کوتاهی نمی‌کنند. مدیر مدرسه منصوریه شیراز با بیان اینکه مثلث شوم اسراییل، آمریکا و عربستان دست به دست هم دادند و با تمام امکانات تلاش می‌کنند تا نظام جمهوری اسلامی ‌را تضعیف کنند. به حضور گسترده مردم شیراز در آیین بدرقه شهید امنیت اشاره و اضافه کرد: دوران رجزخوانی‌های باطل سران صهیونیست پایان یافته است و دشمنان باید این حضور ولایتمدارانه و عاشقانه مردم را ببینند.
حدائق ادامه داد: باید نسبت به شیطنت دشمنان کمال هوشیاری و بصیرت را رعایت کنیم. نباید ناامید، محزون و سست شویم‌ چراکه شهادت شهدا ضمانت نظام ماست.
او اضافه کرد: شهادت شهید عزیز محمد مؤیدی، این طلبه بسیجی جهادی، تحول بزرگی نه در شیراز و نه در استان فارس بلکه در سراسر جامعه اسلامی ‌ایجاد کرد. مدیرعامل بنیاد مهدی موعود(عج) فارس با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند، گفت: این نظام به اعتبار مجاهدت‌های صدها هزار شهید در دوره دفاع از مقدس، دفاع از حرم و دفاع از امنیت پایدار شده است. لذا ما در برابر شهدا مسئول هستیم. حدائق خطاب به مردم گفت: باید دیگران را به بصیرت و نگرش صحیح دعوت کنیم؛ نباید آب در آسیاب دشمن بریزیم. او افزود: ای مؤمنین نباید فعالیت صنفی شما و حضورتان در عرصه‌های دفاع از ارزش‌های دینی کم‌رنگ شود. مسئولان خدوم و ولایتمدار کشور هم باید نسبت به امنیت خاطر مردم و اقدامات برخی که مردم را تهدید می‌کنند حساسیت جدی داشته باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی