[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۵
  • دوره جدید

معرفی برترین‌های تنیس روی میز دسته یک کشور، روزنامه شیراز نوین

سرپرست هیئت تنیس روی میز فارس گفت: مسابقات دسته یک باشگاهی بزرگ‌سالان کشور به میزبانی خانه تنیس روی میز شیراز با حضور ۱۱ باشگاه برگزار و در پایان تیم مناطق نفت خیز جنوب به قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، محمد مهدی ‌هادیان شیرازی سرپرست هیئت تنیس روی میز فارس گفت: مسابقات دسته یک باشگاهی بزرگ‌سالان کشور به میزبانی خانه تنیس روی میز شیراز با حضور ۱۱ باشگاه برگزار شد.
وی افزود: پس از انجام بازی‌های مرحله گروهی و سپس حذفی، تیم مناطق نفت خیز جنوب در مسابقه نهایی با شکست تیم کامیار اسپورت به مقام قهرمانی دست یافت، تیم‌های تاپ گرگان و آکادمی ‌دکتر آرمند هم به جایگاه سومی‌ دست یافتند.
هادیان ادامه داد: از استان فارس هم دو تیم کاملاً بومی‌ در این مسابقات حضور داشتند که بازیکنان هر دو تیم بازی‌های قابل قبول و درخشانی انجام دادند و تیم مخابرات فارس با ترکیب مسعود درویشی، پرهام فهام، عارف چشفر، آرین عادل و محمد رضا حسینی در مرحله گروهی در یک بازی نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب مناطق نفت خیز جنوب قهرمان مسابقات شد.
سرپرست هیئت تنیس روی میز فارس اظهار داشت: تیم هیئت فارس با ترکیب مهدی عسکری زاده، عرفان یزدان بخش، رامین شاه علی و محمد امین سینایی با انجام بازی‌های درخشان در مقابل تیم نفت و گاز گچساران که جمعی از بازیکنان با تجربه و ملی پوش سابق را در اختیار داشت با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شد.
وی در پایان بیان داشت: مراسم اهدای مدال نیز با حضور مسئولین استانی و جمعی از پیشکسوتان استان فارس برگزار گردید و از استاد محمود رهیده که سالیان متمادی، در امر تربیت و تعلیم داوری و برگزاری داوری، زحمات و خدمات صادقانه‌ای داشتند تقدیر به‌عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی