[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۲
  • دوره جدید

خرد جمعی معیار تصمیم‌سازی‌های آینده است، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل جدید شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در اولین نشست هم اندیشی با اعضای هیئت مدیره، مدیران و رؤسای ستادی این شرکت، گفت: بهره گیری از تفکر و خرد جمعی و شفافیت در ارتباطات درون و برون سازمانی معیار تصمیم سازی‌های آینده در این شرکت است.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مهندس سید ابوالحسن محمدی، پویایی فرهنگ سازمانی، عدالت محوری و نظم سازمانی را از دیگر اولویت‌های مورد توجه در برنامه‌های پیش روی این شرکت عنوان کرد و با تأکید بر افزایش انگیزه سازمانی کارکنان، اظهار داشت: تعلق سازمانی، انسجام کاری، شفافیت در فعالیت‌ها و ارتباطات، همدلی و همیاری، دستیابی به اهداف را آسان‌تر می‌کند.
وی در ادامه با تأکید بر اجرای مدل استاندارد مدیریت تغییر بر مبنای پیاده سازی کدهای اخلاقی در سازمان، گفت: مسائل شغلی، معیشتی، فرهنگی و اجتماعی کارکنان و خانواده‌های آنها از جمله موضوعاتی است که به عنوان پشتیبان تولید به طور مستقیم بر میزان بهره‌وری سازمانی تأثیرگذار است؛ بنابراین باید با پیاده سازی ابزارهای تشویقی و حمایتی نسبت به رشد آن اقدام شود.
محمدی در پایان با اشاره به اینکه شرایط خوبی برای ارتقای بیشتر جایگاه شرکت زاگرس جنوبی در میان شرکت‌های بهره‌بردار نفت و گاز فراهم شده است، افزود: پروژه‌هایی مانند توسعه میدان‌های گازی، احداث ایستگاه‌های تقویت فشار گاز و راه اندازی منطقه عملیاتی خشت که توسط شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در دست اجرا قرار دارد، پس از بهره‌برداری ضمن ایجاد پویایی سازمانی، رونق اقتصادی و اشتغال در مناطق عملیاتی، مسئولیت ما را نیز بیشتر می‌کند. بررسی وضعیت تولید، عملیات، امور فنی، تعمیرات، پروژه‌ها، تأمین کالا و خدمات، ساختار سازمانی، امور حقوقی و پیمان‌ها، مناقصات، مسائل مالی، منابع انسانی، خانواده‌ها، امور بانوان و... از جمله موضوعاتی بود که در این نشست صمیمانه به آنها پرداخته شد.
اولین نشست هم اندیشی مهندس محمدی، مدیرعامل جدید شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، صبح روز سه‌شنبه بیست و سوم دی ماه با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیران و کلیه رؤسای ادارات ستادی این شرکت در شیراز برگزار شد.
شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، بزرگ‌ترین شرکت بهره‌بردار نفت و گاز تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با مرکزیت شهر شیراز، پنج منطقه عملیاتی را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی