[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۶
  • دوره جدید

اکران آنلاین «هدیه اسرارآمیز» در پایان هفته، روزنامه شیراز نوین

نمایش «هدیه اسرارآمیز» به کارگردانی میثم یوسفی از تولیدات مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روزهای پایانی همین هفته اکران آنلاین می‌شود.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نمایش عروسکی به نویسندگی آتسا شاملو در قالب طرح «هر هفته یک فیلم تئاتر» روزهای پنجشنبه و جمعه ۴ و ۵ اسفند ۱۴۰۱ در پایگاه کانون به نشانی cinema.kpf.ir/film به ‌صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
«در شب تولد شاهزاده، جارچیان در شهر جار می‌زنند که هر فردی بتواند در شب یلدا گل پامچال بهاری برای شاهزاده بیاورد یک سبد طلا جایزه می‌گیرد...»
معصومه آرواز دستیار کارگردان، مریم آشوری، علی باروتی، عاطفه بحرالعلوم طباطبایی، مریم تهرانی، هدیه حاج‌طاهری و هانی حسینی بازی‌دهندگان عروسک نمایش «هدیه اسرارآمیز» هستند.
طراحی صحنه را سینا ییلاق‌بیگی، طراحی و ساخت عروسک را علی پاکدست و مریم اقبالی انجام داده‌اند. محمدرضا شاملوفرد طراحی نور، مهرداد باقری ساخت دکور و علی پاکدست و مریم اقبالی طراحی و ساخت عروسک را به عهده داشته‌اند.
احسان نقابت عکاس، علی رضایی مدیر صحنه، مهرنوش صادقیان، مریم رحمانی، هدی بخشوده، مینا پناه‌نجات و مه‌گل صابری دستیاران ساخت عروسک، علیرضا میرانجم، صبا موسوی، لیلا طاهری و یاسمن حریری دستیاران صحنه و قلی‌زاده دوزنده لباس این نمایش عروسکی هستند.
آهنگ‌سازی این اثر را رامین کهن، تنظیم، پیانو و عود را فراز خنافری، ویلن و سه تار را رامین کهن، تار را عادله کریم‌زاده، تنبک را هاتف صادقی‌طهرانی، زنبورک را امین پروین، صدابرداری، میکس و مسترینگ را پیام کریمی، ناظر ضبط را فراز خنافری و گروه آواز را رامین کهن و فرناز ساحری بر عهده داشته‌اند.
«هدیه اسرارآمیز» بر اساس نمایش‌نامه «دوازده ماه» اثر «ساموئل مارشاک» از تولیدات سال ۱۳۹۷ کانون پرورش فکری است که در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری واقع در پارک لاله تهران اجرا شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی