[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

بالندگی و اقتدار شاخصه انقلاب است ، روزنامه شیراز نوین


دومین نشست ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی استان فارس با حضور آیت الله دژکام، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، معاونان استاندار و مدیران ارشد استانی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
 به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس، حجت الاسلام رضایی در این نشست محورهای برنامه‌های ایام الله دهه فجر را برشمرد و تصریح کرد: بالنده و مقتدر بودن انقلاب اسلامی یکی از مهم‌ترین محورهای این ایام است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: باید این مسئله را برای جامعه تبیین کنیم که امروز به رغم همه مشکلات، تحریم‌ها و دشمنی‌ها، انقلاب ما بالنده‌تر و مقتدرتر از همیشه رو به جلو در حال حرکت است.
رضایی با اشاره به عدالت، اقتصاد مقاومتی و جهش تولید، این موضوعات را از ملزومات جامعه امروز دانست و تصریح کرد: دلیل تأکید مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بر این مباحث، نیاز هر جامعه و به خصوص جامعه امروز ایران به این مسائل است. وی با اشاره به اهمیت خودباوری و ایجاد امید و نشاط در جامعه، اذعان داشت: ما باید باور کنیم که می‌توانیم روی پای خودمان بایستیم و بدون متکی بودن به غرب به ویژه کشوری مثل آمریکا مشکلات خود را حل کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین رضایی با تأکید بر ایجاد نشاط و امید در برنامه‌های ایام الله دهه فجر و به خصوص روز 22 بهمن اذعان داشت: برخی افراد فکر می‌کنند اسلام با شادی و نشاط مشکلی دارد که بعضاً عملکرد ما هم این موضوع را تشدید نموده، اما واقعیت این است که دین طرفدار جشن و شادی در چهارچوب مسائل شرعی و دینی بوده و است و نگاه ما به 22 بهمن، نگاه به روز جشن انقلاب است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس، مراسم 12 بهمن، آغاز دهه مبارک فجر و ورود قهرمانانه امام خمینی(ره) به ایران، تجلیل از خانواده شهدا و گلباران قبور شهدا، تجلیل از پیشکسوتان انقلاب و نورافشانی شب 22 بهمن را از برنامه‌های کلان ایام الله دهه فجر برشمرد و تصریح کرد: در 22 بهمن وضعیت راهپیمایی، تجمع، راهپیمایی نمادین یا خودرویی و موتوری و سایر موارد در حال بررسی است که احتمالاً به مورد آخر باید پرداخته و برنامه ریزی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی