[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

دریافت معوقات فارس، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: دستگاه‌های اجرایی باید خیلی بهتر و فعال‌تر در بحث دریافت تسهیلات طرح‌های اقتصاد مقاومتی و سهم یارانه‌ای که برای استان در نظر گرفته شده ورود کرده و پیگیر دریافت این تسهیلات باشند.
به گزارش شیرازنوین به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی، در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در شیراز افزود: اگر این مسئله در دستور کار قرار نگیرد و پیگیری نشود استان‌های دیگر از این ظرفیت استفاده خواهند کرد و ما از این تسهیلات محروم خواهیم شد.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس ادامه داد: بایستی یک ارتباط نزدیک بین بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی به ویژه در حوزه صنعت، جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی ایجاد شود و موضوع جذب تسهیلات با جدیت پیگیری شود.
استاندار فارس تصریح کرد: همچنین رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز یک پیگیری در سطح سازمان داشته باشد تا بتوانیم از 82میلیارد تومانی که به عنوان یارانه برای استان در نظر گرفته شده استفاده لازم را ببریم.
دکتر رحیمی اظهار داشت: امیدواریم که بتوانیم با ارائه طرح‌ها، اعتبارات مورد نیاز را جذب کنیم.
وی افزود: باید بیشتر به سمت کارهایی برویم که در موضوع اقتصاد مقاومتی اثرگذار باشد نه اینکه فقط وظایف جاری را مد نظر قرار دهیم و بخواهیم صرفاً پیگیر این مباحث باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی