[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

دختر راز قتل مادرش را فاش کرد ، روزنامه شیراز نوین


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان، گفت: قاتلی که به همراه برادر و همدستش در سال 91 خواهر خود را به قتل رسانده بود، در فسا دستگیر شدند. سرهنگ «کاووس محمدی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: دختری 20 ساله به مأموران پلیس شهرستان فسا مراجعه و اظهار داشته که در سال 91 دایی‌‌ام به همراه دیگر برادر و یکی از دوستانش مادرم را در خانه به قتل رسانده‌اند و آن را درون چاهی در یکی از روستاهای این شهرستان انداخته‌اند که بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت. وی افزود: مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی، دایی 34ساله شاکی و همدست 28ساله وی را شناسایی و آنان را دستگیر کردند و به مقر پلیس آگاهی انتقال دادند.
معاون اجتماعی پلیس فارس، خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که به دلیل اختلاف با خواهرم، به همراه دیگر بردارم (38ساله) که در حال حاضر در یکی از کشورهای اروپایی می‌باشد، خواهرم را به قتل رساندیم و با کمک دوستم با موتورسیکلت وی را به درون چاهی در یکی از روستاهای این شهرستان انداختیم.
سرهنگ «محمدی» با بیان اینکه پس از هماهنگی با مقام قضائی، مأموران انتظامی به همراه عوامل امدادی به محل موردنظر اعزام شدند، گفت: در بازدید از آن چاه، تعدادی از استخوان‌های مقتول کشف و تحویل پزشک قانونی شد. این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، به شهروندان توصیه کرد که مشکلات خانوادگی خود را با مراجعه به مراکز مشاوره مجاز حل و فصل کنند. گفتنی است شاکی در پاسخ به سؤال خبرنگار پلیس مبنی بر اینکه علت مخفی نگه داشتن راز قتل تاکنون چیست، علت پنهان نگه داشتن راز قتل را ترس از دایی عنوان کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی