[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

بازدید سرزده از زندان فسا ، روزنامه شیراز نوین

در ایام الله دهه مبارک فجر، حجت الاسلام و المسلمین موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس به همراه تعدادی از معاونان دادگستری فارس، حجت الاسلام خورشیدی رئیس دادگستری شهرستان فسا و محمدرضا تواضعی دادستان این شهرستان از زندان فسا بازدید کردند.
این هیئت عالیه قضائی استان فارس از تمامی اندرزگاه‌های زندان فسا بازدید کردند و از نزدیک و چهره به چهره با زندانیان ملاقات کرده و مشکلات قضائی آنان را مورد بررسی قرار دادند. رئیس کل دادگستری استان فارس در جمع زندانیان اندرزگاه قرآن و عترت زندان فسا طی سخنانی اظهار داشت: مسئولان قضائی شهرستان بیشترین تلاش خود را در جهت آزادی و مرتفع شدن مشکلات زندانیان جرائم غیرعمد در دستور کار قرار دهند و از کلیه ابزارهای لازم و ظرفیت‌های قانونی برای آزادی زندانیان بهره برده و حتی المقدور زندانیان دارای شرایط را به زندان باز و نیمه باز انتقال دهند و زمینه اشتغال زندانیان را فراهم نمایند. حجت الاسلام و المسلمین موسوی در جمع زندانیان حافظ قرآن کریم اندرزگاه قرآن و عترت زندان فسا ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: تمام تلاش خود را در جهت اصلاح و تربیت خود و استفاده از این مکان قرآنی به کار گیرید و با اندیشه سالم و اعتقاد قوی به خداوند متعال به جامعه برگردید.
وی در ادامه از رئیس زندان فسا و مسئولان فرهنگی زندان فسا به لحاظ اتمام در اجرای دقیق مقررات و همچنین فعالیت‌های فرهنگی تقدیر کرد. گفتنی است در ابتدای این بازدید زندانیان حافظ قرآن کریم زندان فسا به اجرای همخوانی قرائت قرآن کریم و تواشیح پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی