[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

گشایش طرح آب‌رسانی به روستاهای فارس، روزنامه شیراز نوین

همزمان با گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر طی مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس و جمعی از مسئولان محلی، طرح آب‌رسانی به روستاهای کنار زیارت و شمس آباد شهرستان گراش (فارس) در مدار بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت فجرآفرینان انقلاب اسلامی، طی مراسمی با حضور حسین حسین زاده نماینده مردم شهرستان‌های لارستان، گراش، اوز و خنج در مجلس شورای اسلامی، احمدی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس، حجت الاسلام و المسلمین بخشایش پور امام جمعه شهرستان گراش، علی بوستانی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس، مجید غلامپور فرماندار، سیاوش خورسند مدیر امور آبفا، جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان گراش، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای شمس آباد و کنار زیارت شهرستان گراش، طرح آب‌رسانی به این روستاها با صرف اعتباری بالغ بر ۱۰میلیارد ریال در مدار بهره برداری قرار گرفت. گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس حاکی است در این مراسم احمدی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام پیروزی انقلاب و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و فجرآفرینان، انقلاب اسلامی را انقلاب محرومان توصیف کرد و اظهار داشت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی نهضت خدمت رسانی به مردم، به ویژه محرومان جامعه به یک رسالت تبدیل شده است که باید به آن بالید.
وی در ادامه شرکت آبفا فارس را از دستگاه‌های پیشرو در خدمت رسانی عنوان نمود و مورد قدردانی قرار داد. این گزارش حاکی است: در این مراسم و پیش از سخنان معاون استاندار، علی بوستانی مدیرعامل شرکت آبفا استان فارس نیز طی سخنانی ضمن گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی، به تشریح مشخصات فنی طرح آب‌رسانی به دو روستای شمس آباد و کنار زیارت پرداخت و اظهار داشت: پروژه آب‌رسانی به روستای شمس آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان گراش، شامل اجرای ۱۸۰۰ متر خط انتقال آب‌رسانی و ۱۲۰۰ متر شبکه توزیع آب شرب با استفاده از لوله‌های پلی اتیلن در اقطار ۷۵ و ۱۱۰ میلی متر می‌باشد که با صرف اعتباری بالغ بر ۵میلیارد ریال دیروز به بهره برداری رسید. وی با اشاره به نقش مشارکتی خیران این روستا در تأمین مالی پروژه مذکور، جمعیت منتفع از این پروژه آب‌رسانی را ۳۵ خانوار عنوان نمود. دکتر بوستانی در ادامه به پروژه آب‌رسانی به روستای کنار زیارت نیز پرداخت و گفت: این پروژه شامل اجرای ۲۰۰۰ متر خط انتقال و ۲۰۰۰ متر شبکه توزیع داخلی می‌باشد که با اعتباری بالغ بر ۵میلیارد ریال اجرا و در مدار بهره برداری قرار گرفت.
بوستانی جمعیت بهره مند از این پروژه را نیز ۶۵ خانوار عنوان نمود. گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس حاکی است: در بخشی از این مراسم حجت الاسلام بخشایش امام جمعه شهرستان گراش، طی سخنانی ضمن قدردانی از شرکت آبفا استان فارس، به بیان بخشی از نیازمندی‌های حوزه آب شرب در شهرستان پرداخت و خواستار رفع آن شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی