[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

۱۰ شهید در حمله تروریستی مرز میرجاوه ، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: در پی کمین تروریست‌ها در صفر مرزی پاکستان ۱۰ تن از مرزبانان منطقه میرجاوه سیستان و بلوچستان حین گشت‌زنی ‌به شهادت رسیدند.
عصر دیروز تعدادی از مرزبانان در حال گشت‌زنی در منطقه مرزی میرجاوه بودند که تعدادی از تروریست‌ها از خاک پاکستان به سمت آنان شلیک کردند و متأسفانه در پی این حادثه هشت نفر از مرزبانان به شهادت رسیدند.
سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی نیز با تأیید این خبر گفت: شلیک‌ها به سمت مرزبانان کشورمان از داخل خاک پاکستان انجام شده و بررسی‌های ما نشان می‌دهد که این اقدام به وسیله سلاح‌های دوربرد انجام شده است.
منتظرالمهدی با تاکید بر اینکه مسئولیت این اقدام بر عهده دولت پاکستان است مراتب اعتراض خود را نسبت به عملکرد این کشور اعلام کرده و رسیدگی به این موضوع از سوی مسئولان خبر داد.
سخنگوی ناجا همچنین از حضور فرمانده مرزبانی ناجا در محل حادثه خبر داد و گفت: فرمانده ناجا دستور پیگیری ویژه این حادثه را صادره کرده و هم‌اکنون تعدادی از مسئولان و فرماندهان ارشد پلیس در محل حضور دارند.
خبرگزاری تسنیم نیز در خبری جداگانه تعداد شهدای این حمله تروریستی را  10 تن اعلام کرد. به گفته این خبرگزاری در این حمله تروریستی، ‌ستوان‌سوم حمیدرضا جهان‌تیغ، ستوان‌سوم علی پودینه و ستوان‌سوم محسن دایی‌زاده از پرسنل کادر نیروی انتظامی به شهادت رسیدند و سربازان وظیفه حجت کاظمی، مهدی امینی و امیر مکاری‌ به شهادت رسیده‌اند. سربازی دیگر به‌علت شدت جراحت وارده به شهادت رسید که هنوز نام وی اعلام نشده است.
گروهک تکفیری‌، تروریستی جیش‌الظلم مسئولیت حمله به مرزبانان جمهوری اسلامی ایران را به‌عهده گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی