[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

تجلیل مدیریت شهری شیراز از فرمانده سپاه فجر فارس، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و معاونان و مدیران شهرداری شیراز به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار با حضور در مقر فرماندهی سپاه فجر فارس، از سردار یدالله بوعلی فرمانده و جمعی از پاسداران این سپاه تجلیل کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، شهردار شیراز، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و معاونان و مدیران شهرداری به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار با حضور در مقر فرماندهی سپاه فجر فارس، از سردار یدالله بوعلی فرمانده و جمعی از پاسداران این سپاه تجلیل کردند.
فرمانده سپاه فجر فارس در این دیدار با تقدیر از مدیریت شهری شیراز، اظهار کرد: قطعاً تعامل و همراهی که فی‌مابین وجود دارد، منجر به پیشرفت شهر و رفع مسائل می‌شود.
سردار یدالله بوعلی در این راستا به تدابیر و تمهیداتی که در حوزه‌های مختلف بین دو مجموعه بزرگ سپاه فجر فارس به طور مصداقی در قرارگاه حضرت احمد بن موسی(ع) و مدیریت شهری وجود دارد، به مناسبات پیش رو اشاره و تصریح کرد: باید همه ظرفیت‌های مجموعه شهری برای استقبال شایسته از میهمانان نورزوی و زائران احصا شود.
او همچنین بیان کرد: پروژه‌های عمرانی شهرداری می‌توانند به عنوان مقصد اردوهای راهیان پیشرفت برای امیدآفرینی در سطح جامعه باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این دیدار با تبریک روز پاسدار به همه دلاورمردان این عرصه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مجاهدان و هم‌رزمان شهدای یگان فجر اظهار کرد: قطعاً آن موضوعی که تشیع انقلابی را متمایز می‌کند، تفکر نابی است که حضرت امام راحل(ره) در قامت ولایت مطلقه فقیه عنایت داشته‌اند و ما هر آنچه به عنوان جریان و مشی انقلابی می‌شناسیم، از این نگاه نشئت می‌گیرد.
به گفته مهدی طاهری، این نوع نگاه، عالی‌ترین نگاه است و رسالت پاسداری از آن جهت سنگین است که امام خمینی(ره) در رأس تفکر انقلابی عنوان می‌کنند کاش من هم یک پاسدار بودم. شهردار شیراز نیز در این دیدار که با تجلیل از سبزپوشان منادی آرامش و امنیت دیار سومین حرم اهل بیت(ع) همراه بود، از تعامل دوسویه‌ای که به منظور خدمات بهینه بین مدیریت شهری و سپاه پاسداران وجود دارد، تقدیر کرد.
محمدحسن اسدی به فعالیت شبانه‌روزی شهرداری شیراز برای خدمت شایسته به شهروندان و امیدآفرینی در جامعه تأکید و تصریح کرد: مدیریت شهری شیراز برای پیشرفت این کلان‌شهر در ابعاد مختلف نظیر عمرانی، حمل‌ونقل، خدمات شهری و فرهنگی در جای‌جای شهر در حال فعالیت است.
این مقام ارشد در مدیریت شهری شیراز اظهار کرد: این کلان‌شهر همانند کارگاه بزرگ عمرانی شده و هیچ پروژه تعطیل و نیمه‌‌تعطیلی نداریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی