[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

نخل ۳ با ۸۸ واحد مسکونی به بهره‌برداری رسید ، روزنامه شیراز نوین

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در شهرستان لارستان طرح مسکونی 88 واحدی نخل 3 بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، پروژه ۸۸ واحدی نخل سه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان که در زمینی به مساحت ۱۴هزار و ۳۸۶ مترمربع با زیربنای ۹هزار و ۶۲۵ مترمربع ساخته شده و دارای ۲۱ بلوک، شامل ۱۹ بلوک چهار واحدی و ۲ بلوک ۶ واحدی است، یکی از مهم‌ترین این پروژه‌ها به شمار می‌آید که تحویل افراد نیازمند و قشرهای آسیب پذیر فاقد مسکن در این شهرستان می‌شود.
این پروژه ۸۸ واحدی که افزون بر ۲۰۰میلیارد ریال برای ساخت آن هزینه شده است، دارای ۹هزار و ۶۰۰ مترمربع خیابان کشی، فضای سبز و پارکینیگ است. معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس، در آیین بهره‌برداری از این پروژه گفت: یکی از شاخص‌های مهم و ممتاز در اجرای طرح‌های عمرانی و اقتصادی در شهرستان لارستان، همراهی و مشارکت مثال زدنی خیران و نیک‌اندیشان و مردم است.
عبدالرضا قاسم پور اظهار داشت: مهم‌ترین هدف و راهبرد پیروزی انقلاب اسلامی، اجرای عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد است که این مهم باید همچنان سرلوحه کار و فعالیت متولیان و دست اندرکاران امور باشد. معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان لارستان نیز بیان کرد: ۸۶ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار هزینه شده یا پیش‌بینی شده، دوهزار و۶۰۰میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی، کمک خیران و مشارکت بخش خصوصی، همزمان با دهه فجر در مناطق مختلف این شهرستان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.
جلیل حسنی ادامه داد: این طرح‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله کشاورزی، راه، صنعت، آب‌رسانی، مسکن، برق رسانی، عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان، آموزش و منابع طبیعی است.
مهندس امیر برومند مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان هم در حاشیه این مراسم اظهار داشت: دهه فجر فرصتی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است؛ طرح 88 واحدی نخل سه یکی از دستاوردی است که به طور مستقیم در تأمین مسکن شهری اقشار مختلف با سطوح درآمدی متفاوت در این شهرستان نقش خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی