[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

اختصاص ۱۸۰ واحد مسکونی به اقشار آسیب‌پذیر ، روزنامه شیراز نوین

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: در قالب اجرای طرح اقدام ملی مسکن، تعداد ۱۸۰ واحد مسکونی به اقشار آسیب پذیر و محرومان در این شهرستان اختصاص یافت. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، حسین آرگیو اظهار داشت: با واگذاری تسهیلات ۵۰میلیون تومانی این تعداد واحد مسکونی به محرومان این شهرستان اختصاص یافت. 
وی ادامه داد: همچنین تسهیلات بلاعوض به مبلغ ۳۰میلیون تومان به مناطق روستایی و شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۵هزار نفر اختصاص یافت. معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: در حال حاضر در سه نقطه شهرستان زمین موردنیاز طرح اقدام ملی مسکن تحویل بنیاد مسکن شهرستان شده است.
وی اضافه کرد: میزان ۱/۲ هکتار از این اراضی در اردوگاه مهاجرین جنگی این شهرستان، میزان ۸۴۰ مترمربع درفاز دو قدیم و میزان ۷۰۰۰ مترمربع درشهرک فجر فسا قراردارد.
 به گفته وی سهمیه شهرستان فسا در طرح اقدام ملی مسکن ۱۰۸۵ واحد است، در حالی که ثبت نام شدگان کل ۳هزار و ۸۷۱ نفر هستند.
فرماندار فسا ادامه داد: تعدادی از آنها به دلیل نداشتن شرایط لازم از سامانه حذف می‌شوند و مابقی پس از پایش برای عقد قرارداد به اداره بنیاد مسکن شهرستان معرفی می‌شوند.
به گفته معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا، متولی ساخت طرح اقدام ملی مسکن درشهرستان فسا اداره بنیاد مسکن است که مرحله به مرحله پس از تهیه زمین و تنظیم صورت جلسه تحویل زمین، بنیاد مسکن با افراد معرفی شده قرارداد می‌بندد.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان فسا نیز اظهار داشت از همه ظرفیت‌های قانونی برای تأمین مسکن اقشار نیازمند استفاده خواهد شد.
محمد جابری انصاری اضافه کرد: بنیاد مسکن شهرستان فسا در سال‌های مختلف در راستای تأمین اقشار آسیب پذیر گام‌های مهمی برداشته است و اکنون نیز با اجرای طرح مسکن اقدام ملی و همچنین در قالب تفاهم نامه سازمان برنامه و بودجه طرح‌های ویژه را کلید زده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی